Sportowcy nagrodzeni, czyli Gala Oleśnickiego Sportu przeszła do historii!

Sportowcy nagrodzeni, czyli Gala Oleśnickiego Sportu przeszła do historii!

W piątkowy wieczór w hotelu-restauracji Garden odbyła się Gala Oleśnickiego Sportu, na której wyróżniono laureatów plebiscytu zorganizowanego przez portal OlesnickiSport.pl.


REKLAMA

Pod gościnnym dachem Gardena spotkali się przedstawiciele lokalnego środowiska sportowego, nie tylko laureaci, ale i sympatycy oleśnickiego sportu, a także przedstawiciele władz powiatu, Oleśnicy, Dobroszyce, Twardogóry i Bierutowa, których włodarze objęli wydarzenie honorowym patronatem. Gości przywitał i otworzył galę wicestarosta powiatu oleśnickiego Piotr Karasek, który wręczał wyróżnienia i pamiątkowe trofea wspólnie z Bartkiem Michalakiem, redaktorem naczelnym OlesnickiSport.pl, głównym organizatorem plebiscytu i gali.

Poza zwycięzcami plebiscytu, w którym internauci wybierali laureatów kategorii najpopularniejszych: Sportowca Roku 2016, Sportowej Osobowości Roku 2016, Organizacji Sportowej Roku 2016 i Imprezy Sportowej Roku 2016, wręczono również nagrody specjalne sygnowane przez wójtów i burmistrzów. Na zakończenie wzniesiono symboliczny toast za wszystkich tworzących i działających w lokalnym sporcie.

Szczere gratulacje dla laureatów i wielkie dzięki dla wszystkich uczestników plebiscytowej zabawy. Jeszcze raz chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy sprawili mi tę przyjemność i pojawili się na gali. Jak miło było mi na sercu widząc tak liczne grono sportowych przyjaciół było zapewne słychać podczas mojego krótkiego przemówienia. Dla mnie każdy z Was zasługuje na laur oleśnickiego sportu! Dziękuję Panom starostom, burmistrzom i wójtom oraz prezesowi OKR Atol Dariuszowi Sendkowi za wsparcie idei plebiscytu i zaszczycenie swoją obecnością, dziękuję Panu Rafałowi Kownackiemu, właścicielowi Gardena i jego pracownikom za gościnę i obsługę gali, dziękuję Panu Karolowi Kwoczale z firmy Krystian za wykonanie wyróżnień i pięknych szklanych statuetek, dziękuję Adamowi Beszowi za relację fotograficzną z gali i obsługę strony w niezwykle pracowitych dla mnie ostatnich tygodniach, dziękuję Bartłomiejowi Pileckiemu za profesjonalne poprowadzenie gali, dziękuję panu Mariuszowi Kirykowi za pomoc przy organizacji plebiscytu, a w szczególności za nieocenioną pomoc na wielu polach dziękuję Łukaszowi Koprowi, który współorganizując ze mną całe przedsięwzięcie udowodnił, że menadżerem jest świetnym. To cudowne uczucie, kiedy możesz sobie na koniec powiedzieć: było warto! – podsumowuje galę B.Michalak.

NAGRODZENI NA GALI OLEŚNICKIEGO SPORTU

Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2016

1. Adrian Łyszczarz (piłka nożna, Śląsk Wrocław) 1863 głosy
2. Barbara Zdunek (piłka nożna, ŻAP Sukces) 1102 głosy
3. Dominika Krawczyńska (piłka nożna, ŻAP Sukces) 530 głosów

Najpopularniejsza Sportowa Osobowość Roku 2016

1. Rafał Niziałek (FunFit II Oleśnica) 1995 głosów
2. Adam Maciejewski (piłka nożna, ŻAP Sukces) 1088 głosów
3. Tomasz Jaszczyszak (piłka nożna, AP Oleśnica) 938 głosów

Najpopularniejsza Organizacja Sportowa Roku 2016

1. KS Wiwa Goszcz (piłka nożna)  2561 głosów
2. FunFit II Oleśnica (siłownia/fitness) 1838 głosów
3. ŻAP Sukces Gmina Oleśnica (piłka nożna) 1075 głosów

Najpopularniejsza Impreza Sportowa Roku 2016

1. III Turniej Piłkarski im. Sebastiana Musiałka (piłka nożna) 755 głosów
2. V Międzynarodowy Miting Pływacki w Oleśnicy (pływanie) 212 głosów
3. I Memoriał im. Karoliny Kułakowskiej (siatkówka) 206 głosów

Nagroda Burmistrza Miasta Oleśnica: Judo Tigers Oleśnica
Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra: KS Wiwa Goszcz
Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Bierutów: Bierutowska Grupa Biegowa
Nagroda Wójta Gminy Dobroszyce: Wiktoria Ryng

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony