Przegląd prasy: Mity o Pogoni jako spółce, Maliga chce zmiany

Bartek Michalak

Człowiek, który o oleśnickim sporcie podobno wie wszystko albo jeszcze więcej. Pasjonat fotografii i dziennikarz tygodnika „Oleśniczanin” dbający w szczególności o jego sportową stronę. Żyje pracą w pracy i…poza nią.

Może Ci się również spodoba

 • ???

  dla Maligi jedynym sposobem integracji jest grill z browarem???

 • antymitoman

  Zmitowany potencjalny darczyńca przez media !!!
  Dla niektórych to niepojęte że ktoś ma kasę i lubi się bawić i chciałby nadwyżki po prostu wydać na swoje hobby (patrz gawin, i wielu innych) ale są zawistni ludzie. Zaraz ktoś powie że gawina nie ma, ale przynajmniej przez wiele lat na wiosce mieli ludziska atrakcje ?. Pan redaktor nie słuchał albo słuchał tak jak mu pasuje, przypominam więc że to ma być spółka non-profit i czy to będzie z o.o. czy SA to chyba bez znaczenia, SA pewnie jest bardziej kosztowna, a kto inwestuje w spółki tego typu odpowiedź brzmi; darczyńcy, istota to że dochód (pseudo dochód) nie pójdzie do kieszeni właściciela/li wyjaśnia wiele. Pytanie i odpowiedź na mity dla kogo Pana zdaniem miasto odbudowuje stadion, czyżby ma to być pomnik dla starej Pogoni ? za Pana podatki które Pan zapewne płaci. Ja nie sądzę i nie uważam że naszym miastem żądzą ludzie niekompetentni. Darczyńca zapewne pamięta dawne lata Pogoni bo w sporcie jest ot dawna i ilu kibiców przybywało na mecze. Szkoda by było jedynie jak się spełni ostatni mit czyli darczyńca bo nie inwestor spieprzy i poszuka innego miejsca aby realizować swoje hobby a my pozostaniemy w swoim maraźmie , narzekaniach, biadoleniu jak to nam źle i zaglądaniu do sąsiada czy czasami nie lepiej mu się powodzi bo jak lepiej to trzeba go jakoś zmitować. A to takie nasze własne bagienko w piłce nożnej Oleśnickiej pozostanie i dalej będziemy mieli na co narzekać i biadolić bo tak części z nas jest wygodniej. Ja natomiast uważam że tylko sprywatyzowane firmy instytucje są efektywne i odpowiednio zarządzane wszelkie dobro państwowe czyli wszystko wszystkich to już historia i utopia i im szybciej się od tego uwolnimy tym lepiej. Bo stowarzyszenia to takie wszystkich i nikogo, nikt tak naprawde za nic nie odpowiada !!!

 • Piotr

  Na mózg padło?

 • ja

  szczypek i saju szybko sprowadza pogoń na dno bo przeciez oni potrzebuja grac za pieniadze. Andrzejowi sie pieniadze skoncza to przyjdzie predzej czy pozniej

 • baczny

  Największymi zwycięzcami w tej chore sytuacji są ; Obecny Zarząd(nie będziemy zarządzać szachami i bryżdzem, to po co się braliście za rządzenie ? ) oraz Hokeiści i Siatkarze. Dziękuję.