Projekt doChmur, czyli zarażaj talentem z TPD

„Zarażaj talentem”- to hasło przewodnie pierwszej edycji projektu „doChmur” organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Oleśnicy.


REKLAMA

Pierwszy raz mogliście o nim usłyszeć w ramach Dnia Dziecka z TPD w czerwcu tego roku. Misją projektu jest zachęcanie młodych ludzi do odkrywania swoich talentów, rozwijania pasji i zainteresowań. Podopieczni TPD z oleśnickich podstawówek będą mogli brać udział w przeróżnych zajęciach i warsztatach z wolontariuszami.

Propozycji jest mnóstwo: piłka nożna, zajęcia z elementami boksu, angielski, fotografia, hiszpański, zajęcia plastyczne, nauka śpiewu, warsztaty magii i inne. Może być ich jeszcze więcej! Jeśli jesteś co najmniej w pierwszej klasie szkoły ponadgimnazjalnej, lubisz dzieci, chcesz pomagać i interesujesz się czymś ciekawym dołącz do nas!

Jeśli nie masz pomysłu możesz także wspomóc innych wolontariuszy przy ich zajęciach a przy okazji dowiedzieć się czegoś interesującego. Wystarczy mieć tylko trochę wolnego czasu, bo minimalny wymagany czas zajęć to tylko godzina w tygodniu (dzień i godzina jest wyznaczana przez wolontariusza).

Prosimy wysyłać pytania oraz zgłoszenia do 26 września. Gwarantujemy poznanie mnóstwa ciekawych ludzi, dużo satysfakcji oraz udokumentowane doświadczenie.

Prosimy o kontakt:

Mail – dochmur@gmail.com

Fanpage projektu

TPD w Oleśnicy

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony