Plebiscyt Oleśnickiego Sportu 2016 – głosowanie czas START!

Laureatów tytułu Najpopularniejszego Sportowca Roku, Sportowej Osobowości Roku, Organizacji Sportowej Roku i Sportowej Imprezy Roku wybieramy w internetowym głosowaniu za pośrednictwem Portalu OlesnickiSport.pl.


REKLAMA

Powiat oleśnicki z roku na rok może pochwalić się coraz większą rzeszą osób, które dzięki osiąganym wynikom i pracy na niwie sportu stanowią dumę miasta, coraz częściej sławiąc go nie tylko w regionie, ale również na arenie ogólnokrajowej, a nawet poza granicami Polski. Tak jest od kilku lat i tak było też w niedawno minionym 2016 roku.

>> Kliknij i zagłosuj w Plebiscycie <<

Z tym większą radością zapraszamy wszystkich mieszkańców, w szczególności kibiców i sympatyków sportu, do oddania głosów w kolejnej odsłonie Plebiscytu Oleśnickiego Sportu, którego organizatorem jest portal OlesnickiSport.pl i za którego pośrednictwem będzie można oddać swoje głosy na kandydatów w poszczególnych kategoriach.

Pod honorowym patronatem

Mamy też zaszczyt i przyjemność poinformować nie tylko o tym, że kolejny raz honorowy patronat nad wydarzeniem objęli burmistrz Oleśnicy – Michał Kołaciński i prezes OKR Atol Sp. z o.o. – Dariusz Sendek, ale również o fakcie, że do zacnego grona naszych patronów dołączyli w tym roku starosta Powiatu Oleśnickiego – Wojciech Kociński, burmistrz Bierutowa Władysław Bogusław Kobiałka, wójt gminy Oleśnica – Marcin Kasina, wójt gminy Dobroszyce – Artur Ciosek i burmistrz Twardogóry – Zbigniew Potyrała.

Sportowcy z całego powiatu

W tegorocznym plebiscycie rozszerzamy formułę plebiscytu. Nominować i oddawać głosy będzie można na sportowców ze wszystkich gmin naszego powiatu. Podobnie jak rok temu wybierać będziemy laureatów czterech kategorii:

  • Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2016,
  • Najpopularniejsza Sportowa Osobowość Roku 2016
  • Najpopularniejsza Organizacja Sportowa Roku 2016
  • Najpopularniejsza Sportowa Impreza Roku 2016.

Kandydatów zgłaszali mieszkańcy oraz komisja plebiscytu. Lista nominowanych dostępnych poniżej:

Lista nominowanych

Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem portalu OlesnickiSport.pl (szczegółowa instrukcja oddawania głosów znajduje się w panelu głosowania). Zwycięzców poznamy już 1 lutego, a wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali Oleśnickiego Sportu. Głosowanie będzie możliwe od północy 22 stycznia do 31 stycznia włącznie. Kliknij, aby przejść do głosowania:

>> Kliknij i zagłosuj w Plebiscycie <<

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony