Kolejne biznesowe śniadanie Akademii Piłkarskiej i WFS


Już niebawem odbędzie się II śniadanie biznesowe w Oleśnicy. Gościem specjalnym będzie burmistrz miasta Michał Kołaciński.


REKLAMA

Przed nami drugie śniadanie biznesowe w Oleśnicy. Pierwsze zgromadziło kilkudziesięciu przedsiębiorców z Oleśnicy i okolic. – Teraz spodziewamy się jeszcze większej liczby gości – zapowiadają organizatorzy z Akademii Piłkarskiej Oleśnica i WFS Oleśnica.

Gościem specjalnym najbliższego spotkania ma być burmistrz Oleśnicy – Michał Kołaciński, który zaprezentuje możliwości Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz terenów inwestycyjnych miasta.

– To doskonała okazja, aby poznać dodatkowe szanse na rozwój swojego biznesu w Oleśnicy. Drodzy Przedsiębiorcy, robimy to i staramy się dla Was, jeśli czujecie, że to Wam się przyda – zapraszamy. Jeśli nie, to jest bardzo duża szansa, że przyda się to komuś z Waszych przyjaciół, znajomych. Informując kogoś do kogo my nie dotrzemy, może przyspieszycie jego biznes albo obniżycie koszty albo zwiększycie liczbę klientów, może ktoś znajomy dzięki Wam rozpocznie nowy projekt. Jeśli wierzycie w skuteczność biznesu opartego na dobrych relacjach (a my jesteśmy o nim przekonani), to to spotkanie jest dla Was – mówi nam Mateusz Góra, współorganizator.

WFS to klub networkingowo-rozwojowy o ogólnopolskim zasięgu. Wspiera rozwój firm i przedsiębiorstw budując sieć realnych kontaktów biznesowych i przekazując sobie rekomendacje. Spotkanie odbędzie się 28 lipca o godzinie 8 w centrum konferencyjnym Garden przy ul. Podchorążych 2a w Oleśnicy. Liczba miejsc jest limitowana. Obowiązuje potwierdzenie obecności. Zapisy pod numerem tel. 727 922 904

RED, inf.prasowa

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony