APO współgospodarzem biznesowego śniadania

APO współgospodarzem biznesowego śniadania

W czwartek w centrum konferencyjnym Garden odbyło się inauguracyjne „śniadanie biznesowe”. Współorganizatorami pierwszego takiego w Oleśnicy spotkania networkingowego byli WFS Oleśnica i Akademia Piłkarska Oleśnica.


REKLAMA

WFS (skrót od Współpraca Fundamentem Sukcesu) to klub networkingowo-rozwojowy o ogólnopolskim zasięgu, który wspiera rozwój firm i przedsiębiorstw budując sieć realnych kontaktów biznesowych. – Obecnie działa w 7 miastach, ale do końca roku będzie to prawdopodobnie już 10 lokalizacji – wyjaśniał Mateusz Góra (APO), który śniadanie zorganizował wspólnie z Damianem Przybyło (WFS).

– Poprzez sukcesywne powiększanie grona swoich znajomych i pielęgnowanie sieci kontaktów biznesowych, zawsze można liczyć na wsparcie ze strony członków naszego klubu. Członkostwo w naszym klubie można porównać do spotkania kilkudziesięciu handlowców, którzy pracują właśnie na twój sukces – przekonują panowie.

I jak zapewniają, starają się odejść od stereotypowego podejścia „robienia interesów” i udowodnić, że – nomen omen – Współpraca jest Fundamentem Sukcesu. – Dążymy do tego aby wznieść na wyższy poziom cały rynek networkingowy w Polsce – słyszymy. W Oleśnicy na ich zaproszenie odpowiedziało kilkudziesięciu przedsiębiorców.

Każdy z nich, w pierwszej kolejności partnerzy Akademii Piłkarskiej, miał okazję w kilku słowach opowiedzieć o swojej działalności i przedstawić oczekiwania oraz potrzeby dotyczące potencjalnej współpracy. Na koniec można było pierwsze biznesowe więzi zawiązać wymieniając się kontaktami osobiście lub za pomocą specjalnego formularza.

Częścią śniadania był też wykład prowadzący biznes we współpracy z firmą FM World, Mariusz Kalbarczyk pt. „Własny biznes jako genialne narzędzie do kształtowania charakteru, zrealizowania marzeń i dzielenia się tym co dobre z innymi.” Kolejne śniadanie zaplanowano 7 lipca o godz. 8, również w Garden.

REKLAMA
 1. Aleksandra

  Cieszy mnie to że taka inicjatywa powstała w Oleśnicy!
  z tego co mi wiadomo firma WFS działa już w 7 miastach, więc mam nadzieję że pomimo hejtów zawistnych ludzi u nas też osiągniecie WIELKI sukces. Ja na pewno też przyjdę na takie śniadanie z chęcią.

  Pozdrawiam

  (5)
 2. rl

  Brawo Mati! Gratuluję sukcesów, gratuluję hejterskich kundli – takie mamy czasy, że ludzi sukcesu się kocha i nienawidzi jednocześnie :)

  (0)
 3. Fun

  Pan Gora przerost ambicji nad treścią… pozer jakich mało z ego wielkości nieproporcjonalnej do jego wzrostu. Trochę pokory biznesmenie

  (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony