Uczniowie i ich rodzice ścigali się o 7 Milionów! [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Uczniowie i ich rodzice ścigali się o 7 Milionów! [WYNIKI, ZDJĘCIA]

W sobotnie popołudnie społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 w Oleśnicy po raz kolejny spotkała się, aby rywalizować w ramach konkursu 7 Milionów.


REKLAMA

Doroczny sprawnościowy konkurs to już w „Siódemce” tradycja. Zawody oficjalnie otworzył dyrektor szkoły Janusz Marszałek, a później klasowe drużyny złożone z uczniów i ich rodziców przystąpiły do zmagań w przygotowanych konkurencjach. Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwali wuefiści Waldemar Michalec i Bartosz Czarkowski, a uczestnikom sędziowali absolwenci szkoły. W przerwach taneczne występy dali obecni i byli uczniowie SP7.

W ramach 7 Milionów do pokonania były bieg z prowadzeniem piłki kijem hokejowym, bieg przez plotki oraz tor przeszkód. Wygrywał ten, kto uczynił to w najkrótszym czasie. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach klas I-II, III-IV oraz V-VI. W sportowej zabawie wzięły też udział w maluchy z „zerówek”, które wyróżniono ex aequo.

W najmłodszej kategorii zwycięski puchar wywalczyła klasa IIC, wśród trzecio- i czwartoklasistów oddział IVA, a w najstarszym gronie uczniów kasa VIB. Szczegółowa klasyfikacja poniżej:

Klasy pierwsze i drugie
1. IIC 2. IIB 3. IA 4. IB 5. IIA
Klasy trzecie i czwarte
1. IVA 2. IVB 3. IIIA 4. IIIB 5. IIIC
Klasy piąte i szóste
1. VIB 2. VA 3. VIA 4. VB

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony