Trwają zapisy do XVII Oleśnickiego Rajdu Rowerowego

Można się już zapisywać na XVII Oleśnicki Rajd Rowerowy, który odbędzie się 5 czerwca.


REKLAMA

Zbiórka rajdu zaplanowana jest na placu koło boiska „Orlik” przy II LO w Oleśnicy, gdzie znajdowała będzie się także meta wypadu na dwóch kółkach. Uczestnicy wyruszą w trasę o niezmiennej od lat godzinie 10.

Zapisy potrwają do 25 maja, tradycyjnie w Sklepie Rowerowym „WALBI” przy ul. Sejmowej. Wpisowe wynosi 15 zł od uczestnika i obejmuje bufet kolarski plus niespodzianki od organizatorów.

Rajd odbędzie się na pętli o długości ok. 37 kilometrów przy otwartym ruchu samochodowym: Oleśnica – Nieciszów – Krzeczyn– Ligota Mała – Nowa Ligota – Smolna (postój) – Gręboszyce – Świerzna  – Oleśnica.

W miejscowości  Smolna organizator przewiduje postój na terenie szkoły podstawowej podczas którego podany będzie posiłek regeneracyjny, rozegrane zostaną konkurencje sprawnościowe i wręczane będą nagrody.

–  Przypominamy, że jest to Rajd rodzinny, a nie wyścig kolarski. Trasa, jej długość oraz nadawane tempo będzie pozwalać na udział w nim każdemu rowerzyście – dodają organizatorzy.

Organizatorami rajdu są Międzyszkolny Integracyjny Klub Sportowy „Junior” w Oleśnicy, Powiatowy Szkolny Związek w Oleśnicy, OKR „ATOL” w Oleśnicy, II LO w Oleśnicy, oraz Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy i Moje Boisko Orlik 2012. Rajd współfinansowany jest ze środków własnych oraz z budżetu Powiatu Oleśnickiego, Miasta Oleśnicy, PCEiK w Oleśnicy, Gminy Oleśnica i OKR „ATOL”.

 

REGULAMIN XVII RAJDU – przeczytaj

 

Plakat RR XVII 2016

RED, MIKS Junior

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony