Sportowy festyn w Solnikach Małych za nami

Sportowy festyn w Solnikach Małych za nami

Po raz kolejny w Solnikach Małych odbył się festyn rekreacyjno-sportowy.


REKLAMA

Sportowa zabawa zorganizowana przez Radę Sołecką i LZS Solniki Małe rozpoczęła się już w niedzielę. – Od 14 rozgrywany był turniej piłki nożnej dla młodzieży o Puchar Burmistrza Bierutowa. Z kolei wieczorem zaplanowano przeprowadziliśmy zabawę taneczną dla dzieci, a w kolejnych godzinach dla dorosłych, dla których zagrał DJ Kwiatek – mówi Mariusz Karakuła, współorganizator festynu.

W poniedziałek odprawiona została msza św. odpustowa, a po niej odbyły się kolejne piłkarskie wydarzenia. Chłopcy i dziewczynki rywalizowali o Puchar Starosty i Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej.  – Był też grill, lody, soki i przekąski, które ufundowali Przetwórnia Owoców i Warzyw „Anna” Włodzimierza Bryłki, Nestle Namysłów, Boramex Oleśnica i pizzeria Agawa – wymienia M.Karakuła.

W międzyczasie trwały będą gry i zabawy oraz konkursy dla dzieci, które prowadził Adam Urdzela z OKiS-u Bierutów. Na uczestników czekały atrakcyjne upominki i nagrody rzeczowe w postaci m.in. piłek i plecaków. Na zakończenie rozegrano mecz kawalerowie kontra żonaci. Beczka piwa od sołtysa trafiła w ręce kawalerów, którzy wygrali 7:4.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony