Sportowy Dzień Dziecka w sycowskim parku

Sycowianie licznie wzięli udział w imprezie dla dzieci w sycowskim parku zorganizowanej pod hasłem „Dzień Dziecka na sportowo i wesoło”.


REKLAMA

Organizatorami imprezy byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie, Kiwanis Klub Syców, Sołectwo Drołtowice oraz WKS PŁOMIEŃ MOSiR SYCÓW. Od godziny 13 w parku miejskim w Sycowie na najmłodszych mieszkańców gminy czekały konkurencje sportowo – rekreacyjne przygotowane przez organizatorów.

Turnieje mini piłki nożnej, mini siatkówki, tenisa stołowego, plenerowy turniej gry w kręgle, łucznictwa tradycyjnego i speedmintona. Darmowe pływanie kajakami po pierwszym stawie, na które zapraszał fundator wodnych atrakcji Kiwanis Klub Syców, cieszyło się dużym zainteresowaniem podobnie jak smażone kiełbaski z grilla przygotowane przez radę sołecką i sołtysa Drołtowic. Dla zwycięzców poszczególnych konkurencji, a było ich sporo, czekały słodkie upominki ufundowane przez sołectwo Drołtowice. mosirdd

Nad przebiegiem całej imprezy czuwali dyrektor MOSiR-u Adam Hrehorowcz oraz pracownicy i współpracownicy; Joanna Ligęza, Marta Szlak, Andrzej Dyjak, Józef Noczyński, Waldemar Wolski oraz Włodzimierz Nawrot, Wojciech Trawczyński, Jerzy Zając, Józef Świerad, Andrzej Chowański, Stanisław Moros i Zbigniew Howis.

– Składam serdeczne podziękowanie za wsparcie i pomoc w realizacji imprezy wszystkim partnerom oraz przesympatycznym dzieciakom i ich rodzicom, dziadkom, opiekunom za wspaniałą wspólną zabawę.
Dla takich ludzi jak Wy, warto robić to wszystko – podkreśla dyrektor A.Hrehorowicz.

RED, MOSiR

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony