Sportowe ferie z Oleśnicką Fundacją Rozwoju Sportowego

Po raz kolejny Oleśnicka Fundacja Rozwoju Sportowego podczas przeprowadziła Zimowe Warsztaty Sportowe, zapewniając dzieciom z Oleśnicy i okolic sportowy wypoczynek podczas ferii zimowych.


REKLAMA

Warsztaty odbywały się w dniach 13-17 lutego. Sportowa półkolonia po raz kolejny cieszyła się dużym zainteresowaniem. W trakcie pięciu dni 26-ciu uczestników turnusu aktywnie spędziło czas pod okiem naszych trenerów. Głównym punktem harmonogramu były codzienne zajęcia sportowe, które przybierały różne formy, aby jak najbardziej urozmaicić dzieciom zabawę.

Poza tym każdego dnia wszyscy uczestnicy spożywali razem drugie śniadanie, obiad oraz podwieczorek. Liczne gry i zabawy integracyjne skutecznie wypełniały turnusowy dzień. Nie obyło się również bez spacerów i wycieczek.

zimowe-warszaty-sportowe-ofrs003

W poniedziałek w pięknej, zimowej aurze odwiedziliśmy oleśnickie stawy, a w czwartek kinokawiarnię „Spirala”, w której odbył się seans. Natomiast środa w całości została przeznaczona na wycieczkę do wrocławskiego ZOO, gdzie mali sportowcy oprócz wizyty w Afrykarium, dzięki ładnej pogodzie mieli również okazję odwiedzić zwierzęta na wybiegach.

zimowe-warszaty-sportowe-ofrs002

– Tydzień upłynął w atmosferze radości i zabawy. Dziękujemy rodzicom za zaufanie, a dzieciom za wspólnie spędzony czas. – podsumowują organizatorzy z Oleśnickiej Fundacji Rozwoju Sportowego.

Projekt Zimowych Warsztatów Sportowych został dofinansowany ze środków Miasta Oleśnica.

Źródło: OFRS

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony