Rodzinna strefa kibica w Parku Rozrywki w Oleśnicy

Rodzinna strefa kibica w Parku Rozrywki w Oleśnicy

W związku z nadchodzącymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej Park Rozrywki Rodzinnej w Oleśnicy przygotował dla wszystkich fanów futbolu specjalną strefę kibica.


REKLAMA

Przed tygodniem miejsce lodowiska w Oleśnickim Kompleksie Rekreacyjnym Atol znów zamieniło się w wielki plac zabaw. Swoje podwoje dla najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziców otworzył Park Rozrywki Rodzinnej, którego powstania zainicjował rok temu Jerzy Rogala.

Prezes Żeńskiej Akademii Piłkarskiej w tym sezonie jeszcze mocniej postawił futbolowe akcenty. Na co dzień na zamontowanych kilku telewizorach oglądać maluchy mogą oglądać bajki i inne programy dla dzieci, ale przy okazji meczów miejsce zamieni się w strefę kibica.

– Zapraszam serdecznie do kibicowania i przeżywania sportowych emocji całymi rodzinami. Właśnie taka idea przyświecała nam przy tworzeniu tej strefy – wyjaśnia prezes Rogala. – Ponadto tatusiowie nie będą już musieli w trakcie meczu ulubionej drużyny dzielić uwagi między nim i swoją pociechą. Mogą spokojnie śledzić wydarzenia na boisku, a maluch ma do dyspozycji wszystkie atrakcje parku – dodaje z uśmiechem.

Strefa powstała z myślą o nadchodzących Mistrzostwa Europy we Francji, ale nie ograniczy się tylko do nich. – Już teraz zapraszam na finał Ligi Mistrzów, a przez cały czerwiec do kibicowania na Euro 2016 i oczywiście do wspólnego dopingowania reprezentacji Polski! – zachęca J.Rogala.

Ciekawostką jest, że w sąsiedztwie strefy zamontowano specjalne urządzenie, w którym można bezpiecznie schować i podładować swój telefon podczas wspólnej zabawy z dziećmi.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony