Parada i sportowy festyn Aktywna Oleśnica za nami!

Parada i sportowy festyn Aktywna Oleśnica za nami!

W piątek odbył się festyn sportowo-rekreacyjny Aktywna Oleśnica.


REKLAMA

Na sportowo rozpoczęły się obchody tegorocznych Dni Oleśnicy. Nad stawami, na stadionie i obiektach Atola zorganizowano festyn pod hasłem Aktywna Oleśnica. Rozpoczął się on tuż po zakończeniu parady mieszkańców, który przymaszerowała z Rynku na teren amfiteatru. Wśród jej uczestników nie zabrakło naszych sportowców, którzy licznie reprezentowali środowisko sportowe w tłumie oleśniczan.

Festyn rozpoczął taneczny aerobik poprowadzony przez grupę Return i podopiecznych Akademii Tańca Piasecki. Potem na wszystkich chętnych czekały kolejne stacje, na których można było skorzystać z rozmaitych aktywności. Orły Oleśnica uczyły jeździć na rolkach oraz dały pokaz Inline Alpine, Akademia Piłkarska Oleśnica czekała z wyścigami kajakowymi, piłkarki ŻAP Sukces przeprowadziły pokazowy trening z Parku Rozrywki, kluby pływackie Atol i Torpeda ścigały się w rodzinnych sztafetach, Hikari prowadziło tor przeszkód, Szkoła Językowa Between zabawy dla najmłodszych, kluby biegacza Cała Oleśnica Biega, Szerszeń i Lupus sztafety dla dzieci na bieżni stadionu, futboliści Outlaws zajęcia z gry w futbol amerykański, a instruktorzy Atola na ściance wspinaczkowej.

REKLAMA
  1. ///

    Proszę o sprecyzowanie, bo kluby pływackie nie ścigały się na basenie!!!! MKP ATOL Oleśnica zorganizował i przeprowadził zawody pływackie – sztafety rodzinne dla mieszkańców miasta. W zawodach wzięli udział mieszkańcy Oleśnicy i Wrocławia, a nie zawodnicy MKP ATOL i Torpedy. Co Torpeda zorganizowała to proszę osobno napisać ale z tego co się orientuję to NIC.

    (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony