Oleśnicki Rajd Rowerowy będzie świętował „pełnoletność”

Oleśnicki Rajd Rowerowy odbędzie się 28 maja i będzie to już 18. edycja imprezy organizowanej dla miłośników rodzinnych wypadów na dwóch kółkach.


REKLAMA

Zbiórka dla uczestników rajdu zaplanowana jest o godzinie 9:30 na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Brzozowej. W trasę rowerzyści wyruszą o godzinie 10, a powrót w to samo miejsce przewidziany jest pięć godzin później. Łączny dystans trasy wyniesie ok. 38 kilometrów, a jej przejazd powinien zająć około 2 godzin.

Mniej więcej w połowie wycieczki wiodącej m.in przez Bogusławice, Nowoszyce, Wszechświęte i Poniatowice przewidziano postój w Ligocie Polskiej, gdzie zaplanowany jest odpoczynek, gry rodzinne, rozdanie upominków oraz regeneracyjny posiłek.

Zapisów można dokonywać do 20 maja  w Sklepie Rowerowym „WALBI” na ul. Sejmowej w Oleśnicy. Zapis na liście uczestników wiąże się z akceptacją regulaminu rajdu. Wpisowe wynosi 15 złotych.

Za organizację imprezy odpowiedzialni są Międzyszkolny Integracyjny Klub Sportowy „Junior” w Oleśnicy, Powiatowy Szkolny Związek w Oleśnicy, OKR „ATOL” w Oleśnicy, oraz Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy i Orlik 2012.

Regulamin rajdu – PRZECZYTAJ

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony