Mistrzowie konsolowej piłki nożnej w Parterze

Mistrzowie konsolowej piłki nożnej w Parterze

Pierwsza edycja e-sportowego turnieju Oleśnica Fifa Cup, która w środę odbyła się Pubie Parter przeszła do historii!


REKLAMA

Do rozgrywek przystąpiło 39 uczestników, którzy na przemian, na platformach Xbox One oraz PlayStation 4 próbowali sił w popularnej grze piłkarskiej FIFA 17. Po ponad czterech godzinach poznaliśmy zwycięzcę. Tym szczęśliwcem okazał się Łukasz Król, do którego powędrowała główna nagroda w wysokości prawie 400 złotych oraz pamiątkowa statuetka i kubek.

W wielkim finale Łukasz Król, grający Realem Madryt pokonał 1:0 Bartłomieja Kruszyńskiego, który władał zawodnikami Bayernu Monachium. Wicemistrz oraz gracz, który uplasował się na najniższym stopniu podium również zostali nagrodzeni kubkami.

Główny organizator zapowiada kolejną edycję e-gaminowego turnieju i podkreśla, że nie spodziewał się tak dużej ilości zainteresowanych na to wydarzenie. -Nie zakładałem, że tak liczna grupa osób zechce wziąć udział w dzisiejszym turnieju, a wiele osób jeszcze nie zdążyło się zapisać. Mam nadzieję, że następna edycja odbędzie się w przyjaźniejszym dla wszystkich terminie i w większym gronie. -mówi nam Michał Maj- twórca Oleśnica Fifa Cup.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony