Letnie półkolonie z APO i Sky Blue School za nami

Letnie półkolonie z APO i Sky Blue School za nami

55 dzieci uczyło i bawiło się razem z AP Oleśnica i Sky Blue School podczas Summer Campu.


REKLAMA

Każdy dzień składał się z kilku części. Rozpoczynaliśmy ładowaniem baterii przy śniadaniu i rozgrzewką dla naszych umysłów przy planszówkach. Następnie poznawaliśmy trochę świata: m.in. cyrku, fotografii, sportu, nauki oraz spędzaliśmy czas z językiem angielskim, którego uczyliśmy przez 24 godziny.

Po pracy z umysłem przychodziła pora na pracę z ciałem, czyli zajęcia sportowe, na których najwięcej wariowaliśmy :) Piękne bramki, superszybkie biegi, interesujące trajektorie rzutów, wybuchy radości, lekcje fair play, wspaniała współpraca. To tylko mała część tego, czego doświadczały dzieciaki.

Po smacznym obiedzie spędzaliśmy czas na wspólnej zabawie. Bawiliśmy się przy grach planszowych, na basenie, w parku rozrywki, czy w kinie. Zawsze organizowaliśmy się z myślą o dobrze spędzonym czasie i odpoczynku w tej części dnia.

Ponadto w każdym z turnusów udaliśmy się na całodniową wycieczkę do Wrocławia, 2 razy do humanitarium, w którym poznawaliśmy w ciekawy sposób świat nauki. Ostatnia grupa została natomiast indianami i przez kilka godzin aktywnie poznawała świat tych ludzi.

Dziękujemy za udział i dobrze spędzony czas wszystkim uczestnikom. Summer Camp został dofinansowany przez Urząd Miasta Oleśnica.

RED, AP Oleśnica

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony