Drugi turnus wakacyjnych warsztatów OFRS przeszedł do historii

Drugi turnus wakacyjnych warsztatów OFRS przeszedł do historii

W ostatnim tygodniu lipca odbył się drugi i ostatni w tym roku turnusów Wakacyjnych Warsztatów Sportowych.


REKLAMA

Celem inicjatywy jest organizacja czasu wolnego młodym mieszkańcom Oleśnicy, a także zachęcenie ich do aktywności ruchowej i uprawiania sportu.

Tegoroczne warsztaty odbyły się na terenie Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy oraz na boisku przy hali Atol. Tak jak podczas pierwszego turnusu, zajęcia odbywały się od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Każdy dzień rozpoczynał się od wspólnego śniadania, uczestnicy mieli również zapewniony obiad, napoje oraz podwieczorek.

Głównym punktem harmonogramu były zajęcia sportowe prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Odbyła się również całodniowa wycieczka do Sielskiej Zagrody obok Kiełczowa, wyjście do Rodzinnego Parku Rozrywki, bajkowy seans w kinokawiarnii Spiral oraz zajęcia z języka angielskiego ze szkołą językową Between.

Poza zajęciami pod hasłem „Sportowe Podwórko”, podczas których dzieci same wymyślały gry i zabawy sportowe odbyły się również muzyczne zajęcia z rytmiki. Dzieci wzięły również udział w zajęciach pod hasłem „Cukrowy Wirus”, podczas których rozmawialiśmy o zagrożeniu jakie niesie ze sobą nadmierne spożywanie cukru.

Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas, a rodzicom za zaufanie. Dziękujemy również szkole językowej Between za przeprowadzenie zajęć z języka angielskiego. Wakacyjne Warsztaty Sportowe są dofinansowane ze środków Miasta Oleśnica.

źródło i fot.: OFRS

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony