Atol zaprasza na Sportowe Wakacje

Co w tym roku przygotował dla młodych oleśniczan OKR Atol?


REKLAMA

Gry zespołowe, indywidualne oraz zabawy rekreacyjne – to atrakcje, które przygotował Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol dla dzieci i młodzieży z Oleśnicy (mogą być osoby w wieku szkolnym) w ramach tegorocznych „Sportowych wakacji”.

– Zajęcia są bezpłatne. Prowadzili będą je nauczyciele wychowania fizycznego z oleśnickich szkół. Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego spędzenia nadchodzących wakacji – mówi Krzysztof Wilczyński z OKRAtol.
W szkołach i hali

Zajęcia rozpoczynają się już 27 czerwca i potrwają do 31 sierpnia ( z wyłączeniem 15 sierpnia), odbywając się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–13:00 i 15:00–18:00.

– Od 27 czerwca do 15 lipca opiekunowie czekają na uczniów w sali sportowej i na boiskach w Szkole Podstawowej nr 6. A od 18 lipca do 31 sierpnia w hali sportowej oraz na boisku zewnętrznym wielofunkcyjnym Atola przy ulicy Kochanowskiego 2 – precyzuje Wilczyński.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie podpisanej przez rodziców lub opiekunów prawnych zgody (formularz można pobrać u opiekunów zajęć lub na atol.olesnica.pl). Uczestnicy muszą także posiadać strój sportowy oraz zmienne obuwie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony