Znamy skład okręgówki – z kim zmierzą się Widawa i Olimpia?

W nadchodzącym nowym sezonie klasy okręgowej nasz powiat tak jak przed rokiem będą reprezentować dwie drużyny, z tym, że zamiast Wiwy oglądać będziemy Olimpię.


REKLAMA

Nowe rozgrywki ruszą już 20 sierpnia. Dalej w „okręgówce” będzie występowała Widawa Bierutów, która w ubiegłym sezonie wywalczyła siódmą pozycję. Bierutowianie nowy sezon zaczną z nowym trenerem. Andrzeja Szczypkowskiego na ławce trenerskiej zastąpi Piotr Jarząb. Swój pierwszy mecz Widawa rozegra na własnym boisku z Wratislavią Wrocław.

Oprócz Widawy z powiatu oleśnickiego w klasie „O” zagra także Olimpia Oleśnica, która w poprzednim sezonie zajęła drugą pozycję w A-klasie, dającą awans do klasy wyżej. Pierwsze derbowe starcie między naszymi drużynami odbędzie się 22 lub 23 października w Oleśnicy. Premierowe spotkanie w „okręgówce” Olimpia zagra również przed własną publicznością, a rywalem będzie Polonia Trzebnica.

Kto obok Widawy i Olimpii wystąpi w sezonie 2016/2017 w klasie okręgowej? Będą to: Zachód Sobótka, Piast Żerniki, KS Żórawina, Dolpasz Skokowa, KP Brzeg Dolny, Energetyk Siechnice, Wratislavia Wrocław, LKS Brożec, Strzelinianka Strzelin, Polonia Środa Śląska, Zjednoczeni Łowęcice, Polonia Trzebnica, Czarni Kondratowice oraz Czarni Jelcz-Laskowice. Skład jak widać bardzo mocny. Jak wypadną nasze zespoły?

Które miejsce zajmie w lidze Widawa Bierutów?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Które miejsce zajmie w lidze Olimpia Oleśnica?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony