Złota piłka dla najlepszego zawodnika Atol Cup – trwa głosowanie!

Dziesięciu zawodników walczy o miano Najbardziej Wartościowego Zawodnika Otwartego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Atol Cup w sezonie 2016/2017.


REKLAMA

W gronie najlepszych z najlepszych znaleźli się zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium comiesięcznego głosowania przeprowadzanego wśród drużyn rywalizujących w turnieju. Wybór zwycięzcy leży w rękach użytkowników portalu OlesnickiSport.pl.

Głosowanie trwa od wtorku od godziny 08:00 do soboty do godziny 20:00. Codziennie można oddać jeden głos na jednego zawodnika (organizator zastrzega sobie prawo do weryfikowania wszelkich prób oszustwa). Najbardziej Wartościowy Zawodnik Turnieju otrzyma trofeum w postaci „Złotej Piłki ATOL”, którą odbierze podczas dekoracji zwycięzców po niedzielnym finale „zakładówki”.

Regulamin rozgrywek i regulamin konkursu na stronie Atola – ZOBACZ

Na Złotą Piłkę ATOL zasługuje najbardziej:

 • BRANDON CHRAPEK, R-GOL TEAM (538 Głosów)
 • MICHAŁ HAŁAPACZ, OSCAR TEAM (13 Głosów)
 • SEBASTIAN IDZIOREK, SPORTGALERIA (16 Głosów)
 • KRYSTIAN JAJKO, NIEDARY (17 Głosów)
 • MARCIN MAKARUK, GAMA (111 Głosów)
 • MATEUSZ NAPIERAJ, KERRY (573 Głosów)
 • KACPER ROGALA, SAN MARINO (44 Głosów)
 • FILIP SZCZYPKOWSKI, SPORTGALERIA (103 Głosów)
 • TOMASZ WYRWAŁ, OSCAR TEAM (11 Głosów)
 • DAWID ZWIERNIK, BD ELJOT (15 Głosów)

Kolejny głos w tej kategorii będziesz mógł oddać po upływie 24 godzin od poprzedniego głosowania.

Loading ... Loading ...

REKLAMA
 1. kibiccvccc

  Nikt przypadkiem na tej liście sie nie znalazł. Za rok powinno być jury i wybierać i bez takich komentarzach.

  (2)
 2. Ktos

  Ludzie ogarnijcie się ;) w tamtym roku było to samy z Nowakiem chyba. Ciągle wam coś nie pasuje wygra ten kto ma wygrać ;)

  (-1)
 3. lucjan

  To nie jest konkurs na najlepszego zawodnika tylko na gościa który potrafi zorganizować najwięcej głosów, co tak naprawde nie przekłada się na umiejętności… Więc jakie znaczenie ma ta nagroda? Żadne…

  (2)
 4. Alek

  Nadal mamy konkurs na najpopularniejszego zawodnika, Mateusz Napieraj najlelszym zawodnikiem? Gra w dobrej druzynie co mu wykladaja do pustaka, ani szybkosci ani techniki. Przecietny zawodnik. Ciekawe czy w gamie by sobie poradzil.

  (-1)
 5. Adam Besz

  W gronie najlepszych z najlepszych znaleźli się zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium comiesięcznego głosowania przeprowadzanego wśród drużyn rywalizujących w turnieju ;)!

  (1)
 6. Kaloryfer

  A przeciez nic nie stoi na przeszkodzie, zeby w slabym zespole, grał swietny zawodnik, byl tak kiedys np. w dobrej.

  (0)
 7. ...

  Bartku kto wybierał nominacje? nie uważasz że to trochę dziwne że znajduje się tam zawodnik drużyny która nie wyszła z grupy a dziwnym trafem z 6 zespołu w półfinałach 5 ma swoich reprezentantów a w tym gronie nie ma żadnego zawodnika z np. Mrągowa. Wiec albo wybieramy najlepszego zawodnika turnieju albo najpopularniejszego.

  (0)
 8. Do roszpunek!

  Marcin jest po prostu wierny przyjazniom z dziecinstwa i wspomaga mniej utaletnowanych sportowo kolegow! Tym bardziej taka postawa wymaga docenienia! Taki Ronaldo to blyszczy tylko w Realu otoczony gwiazdami, Marcin tego nie potrzebuje!

  (1)
 9. Roszpunek

  powinna być nagrodę, dla najbardziej popularnego zawodnika, albo tego co ma najwięcej znajomych, jeśli on jest taki dobry, a drużyna taka słaba, to chyba gra z pięcioma ręcznikami na boisku i on sam, skoro tak słabe wyniki mieli

  (0)
 10. Czujny Kazimierz

  Panowie, nominowany jest Krystiaj Jajko a nie Krystian, to jakiś inny zawodnik? Dobry jest?

  (0)
 11. do kolo

  Pogodź się z tym, futbol jest nieobliczalny! Wg. statystyk był jednym z najlepszych. Celność podań, strzałów. Udane dryblingi i soczyste kuuur…aaa! Pewnie gdyby Niedary miały więcej mieszkańców wygrałby Krystian Jajko. A tak, nagroda trafi we właściwe ręce.

  (1)
 12. Leo Messi

  Mam szanse zeby nauczyl mnie jak trafiac w wentyl i zdobywac te cudne bramki? Przed rewaznem z PSG by sie jeszcze przydalo.

  (3)
 13. Kelly

  Marcin Makaruk w krótkich słowach: zaangażowanie, determinacja, spoiwo drużyny! I ten zaraźliwy śmiech… jak nikt zasługuje na ten tytuł :):):)
  Buziaki od fanki :*

  (3)
 14. Prezes Gamy

  Chcielibysmy oglosic, ze po zakonczeniu rozgrywek numer Marcina zostanie zastrzezony, tak aby upamietnic jego heroiczna postawe w tym sezonie, a koszulka z ostatniego meczu zawisnie pod dachem naszej hali produkcyjnej.

  Z wyrazami szacunku,

  Prezes

  (7)
 15. Iza

  A ja uwielbiam jego soczyste Kuur….aaa po niestrzelonej bramce. Taki duch walki reprezentuje tylko Marcin Makaruk.

  (2)
 16. Lubie spageti

  Dokladnie, tylko on! Na ,,setke,, jest szybszy od Kristiano R. i Grzegorza L. i ta jego siła uderzenia z dystansu.

  (4)
 17. Andrzej

  Tyllko Marcin Makaruk – szybkość, technika użytkowa, nieprawdopodobna waleczność i zaangażowanie! Jak powszechnie wiadomo żadnej setki nie marnuje!

  (10)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony