Zimny prysznic, Olimpia rozgromiona przez Polonię Trzebnica

Nie będą miło wspominali debiutu w klasie okręgowej piłkarze Olimpii Oleśnica. W sobotnie popołudnie przed własną publicznością ulegli Polonii Trzebnica aż 0:7.

Do przerwy nic zapowiadało tak wysokiej porażki beniaminka z Oleśnicy. Trzebnica przeważała i choć miała swoje sytuacje, to oleśniczanie umiejętnie się bronili. Bramka dopiero po półgodzinie gry. Wówczas po dośrodkowaniu Krzysztof Wołczek po raz pierwszy tego dnia zmusił Kamila Kruszyńskiego do kapitulacji. Golkiperowi Olimpii trzeba oddać, że mimo sporego bagażu bramek rozegrał solidne zawody.

Niewiele mógł jednak poradzić w drugiej odsłonie, która zdecydowanie należała go gości. Gospodarzom wraz z upływem kolejnych minut coraz bardziej wyraźnie brakowało sił, a Polonia rozstrzelała sie na dobre. Podwyższył na 2:0 Kacper Belica, potem na 3:0 Przemysław Stasiak, a czwartego gola dołożył Michał Wesołowski.

Na tym się nie skończyło. Do siatki zespołu Grzegorza Grafa i spółki dwukrotnie trafił jeszcze Krzysztof Ulatowski, a dzieła zniszczenia dopełnił Wołczek, drugim swym golem w meczu ustalając końcowy wynik na 7:0 dla Trzebnicy.