Żeńska Akademia Piłkarska wdraża „program 500+”

ŻAP Sukces Gmina Oleśnica wychodzi z własną wersją „programu 500+”.


REKLAMA

Oto komunikat z klubowego profilu na Facebooku:

– W związku z nieustannym i dynamicznym rozwojem Żeńskiej Akademii Piłkarskiej „Sukces” Gmina Oleśnica stajemy w obliczu wyzwań nie tylko sportowych, ale i finansowych.

Funkcjonowanie klubu opiera się na pracy społecznej działaczy. Niestety pozostałe działania i koszty wymagają realnego wkładu finansowego, w tym planowany awans do II Ligi Kobiet.

Kadra trenerska, mecze, wyjazdy autokarowe, napoje, czy sprzęt sportowy niezbędny do ćwiczeń pochłaniają większość środków klubowych. Z racji tego, że jesteśmy stowarzyszeniem nie prowadzącym działalności gospodarczej, możemy pozyskiwać środki tylko poprzez dotacje lub darowizny. Pragniemy zachować wysoki poziom szkoleń i zapewnić naszym podopiecznym jak najlepsze warunki do uprawiania pięknego sportu, jakim jest piłka nożna.

Mając na uwadze będący na czasie program 500+, gorąca prośba od Zarządu i Komisji Rewizyjnej Żeńskiej Akademii Piłkarskiej „Sukces” Oleśnica – by każdy z Was pozyskał chociaż jednego sponsora, który przeznaczy co miesiąc środki w kwocie 500+ na działalność statutową klubu :)

Zwracamy się także do wszystkich sympatyków klubu o możliwe darowizny, które można kierować na konto Żeńskiej Akademii Piłkarskiej „Sukces” Gmina Oleśnica:
BS Oleśnica
66958400082001001433900001

W tytule przelewu prosimy wpisać “Na działalność statutową klubu”. Dziękujemy za każde okazane wsparcie, byśmy mogli dać z siebie wszystko w nowym sezonie i uzyskać upragniony awans do II Ligi! – czytamy na fanpage’u Sukcesu Gmina Oleśnica.

Co myślicie o takim pomyśle na podreperowanie klubowego budżetu?

RED, źródło: facebook.com/zapsukces

REKLAMA
  1. gosc

    pieniadze ida na kadre trenerska ? panie prezesie przeciez mowil pan ze wszyscy pracuja tam za darmo…..

    (0)
  2. MAMA

    Składki składkami,ale inne metody też dobre.Dobry pomysł:)Prezes nie siedzi na tyłku i szuka wsparcia.Nie liczy tylko na dotacje z miasta i gminy.

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony