Zakładówka z tytularnym sponsorem, czyli Bank Spółdzielczy Cup!

Bartek Michalak

Człowiek, który o oleśnickim sporcie podobno wie wszystko albo jeszcze więcej. Pasjonat fotografii i dziennikarz tygodnika "Oleśniczanin" dbający w szczególności o jego sportową stronę. Żyje pracą w pracy i...poza nią.

Może Ci się również spodoba

9 komentarzy

 1. :) pisze:

  Wygra Oscar Team:)

 2. MuczosBombuczosCzyTajnosAgentos pisze:

  Nom jakby dali kilku drużyną po bilecie na łepka np na basen , to oni by nie stracili , ludzie by zyskali, i rozpromowaliby tą sadzawkę krytą

 3. Michał pisze:

  Brawo dla Atola za pozyskanie sponsora ! Bardzo dobra wiadomość ! I duży sukces. Tak trzeba działać.

 4. dramaturg pisze:

  Księgowy, zauważ, że ja wcale nie mówię o nagrodach za 2-3k zł. Mówię o nagrodach typu piłka, znaczniki, kilka darmowych wejść na basen czy bilety na koncert w MOKiSie. Mówię o drobnostkach, które już są nagrodą i cieszą podwójnie. A Ty mi tu wyjeżdżasz z wyliczeniami za sędziów, pomoc medyczną etc.

 5. Księgowy mafi pisze:

  Księgowi się znaleźli. powiedzmy że zgłosi się 20 zespołów to z wpisowego mają tylko 10tys … Drugie tyle dołoży Bank. Zacznijmy od tego że Atol jako spółka nie może mieć bilansu poniżej zera!!! A za te pieniądze trzeba opłacić sędziów, pomoc medyczną, ubezpieczenie oraz salę wraz z opiekunem!!! I nie zapominajcie że to nie jednodniowa impreza tylko turniej czyli sumując trwa z jakieś 12 dni. Moim zdaniem 500 zł za turniej zorganizowany na tym poziomie to cena uczciwa.

 6. dramaturg pisze:

  To są jaja, że goście płacą po 500zł wpisowego od drużyny i miasto nie jest w stanie z tej kwoty kupić trzem najlepszym drużynom sensownych nagród. Promocja sportu i zdrowego trybu życia.. dajcie spokój.

 7. kangur pisze:

  to niech ktoś z oleśnickiej zakładówki się zgłosi i wtedy zobaczymy czy to jest kopanina

 8. :) pisze:

  Sycówka to kopanina. Wszyscy walą się tam po czołach.

 9. Wstyd pisze:

  To są nagrody? Śmiech w dodatku na „sali”, wstyd i hańba dla miasta, które inwestuje w sport. Jak zachęcić ludzi do ruszenia tyłka? Poprzez mega wysokie wpisowe i brak konkretnych nagród?? Sycówka ma lepszą organizacje. Szkoda gadać..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.