Zakładówka: sensacyjne Solniki, czerwone kartki i walkowery

Może Ci się również spodoba

16 komentarzy

 1. Henry pisze:

  @ogarnięty: z całym szacunkiem ale np część zawodników Sport Galerii potrafi zagrać sparing na dużym boisku a potem jeszcze zagrać w MOKiSie, to samo z chłopakami z Deportivo i całą masą innych zespołów. A jeśli zapłacili to znaczy i decydują się nie grać to ponownie tak jak napisałem brak szacunku dla własnych pieniędzy, ale przede wszystkim dla przeciwników. Niech poinformują MOKiS przed meczem, że ich nie ma to może uda się przeorganizować terminarz danego dnia i wszystko usprawnić, nie będzie dochodzić do sytuacji, że boisko stoi puste przed 40 minut bo, któraś z drużyn ma z całym szacunkiem wszystkich „w dupie”. Jak już przychodzisz na mecz w niedzielę to chcesz pograć, a tak tracisz godzinę bez sensu ze swojego prywatnego czasu przez takich olewatorów. I dziękuję za propozycję, ale będę się wypowiadał na każdy temat, w którym będą chciał zabrać głos :)

 2. ogarnięty pisze:

  Henry i do Henry: śmieszni jesteście. Każdemu może się zdarzyć przez te 11-12 tygodni nie zebrać składu. Pomyślcie o tym że ludzie pracują i czasami nie ma takiej możliwości żeby zebrać ludzi. Najwidoczniej jesteście tylko obserwatorami i nie macie pojęcia zbieraniu ekipy na mecz dlatego proponuję się wam na powyższe tematy nie wypowiadać. Tak jak wspominasz zespoły zapłaciły za udział i to jest ich decyzja czy będą grać czy nie.

 3. gość pisze:

  To się okaże czy Gkn będzie chłopcami do bicia. W tamtym roku też wyszli fartem i zajęli 3 miejsce. Więc uważajcie co piszecie :-)

 4. do Henry pisze:

  Pomysł bardzo dobry, ale w gre wchodzą moim zdaniem tylko kaucje płacone razem z wpisowym, inaczej nikt od tych drużyn później tej kasy nie sciągnie….

 5. Henry pisze:

  Zdecydowanie popieram pomysł podrzucony na innym oleśnickim portalu. Drużyny, które zgłosiły swój udział a później oddają mecz, nie przychodząc na niego powinny ponosić kary finansowe. Propozycja 1 walkower – 50zł, drugi 100zł, trzeci kara całości wpisowego – 450zł. Jest to totalnie nieodpowiedzialne zachowanie, opuszczanie meczów, przez zespoły, które nie liczą się w walce o awans. Tym bardziej, że zapłacił za wzięcie udziału w rozgrywkach. To jest po pierwsze głupie – bo nie szanują swoich pieniędzy, po drugie totalny brak szacunku dla przeciwników i publiczności. Myślę, że organizator – Miejski Ośrodek Kultury i Sportu powinien naprawdę poważnie się zastanowić nad sankcjami dla „olewatorów”. Ewentualne środki z walkowerów można by było przeznaczyć na nagrody dla zwycięzców (których niestety z roku na rok brak) lub ewentualnie na sędziego stolikowego na czas trwania fazy grupowej (obsługa zegara, tablicy wyników).

 6. Stefan pisze:

  Młodziki nie oddały, tylko grały w sparingu. Widocznie nim im nie chciał meczu przełożyć. Może GKN się bał, i wolał dostać 3-0, niż próbować z nimi sił. GKN słabiutki jak nigdy wcześniej.

 7. do wróżbita pisze:

  chyba się znasz na piłce skoro tak sądzisz

 8. kibol pisze:

  Galeria nie grała w 4 tylko nie miała nikogo na zmiane a to różnica

 9. wróżbita pisze:

  Króle z Oscarami w Finale:)

 10. Anty pisze:

  Demotrans jest słaby , i mieli dużo szczęścia w tej edycji

 11. kolo pisze:

  szkoda Demotransu za pózno się obudzili

 12. lift pisze:

  Brawo dla zespołów które pomimo braku szans na awans przychodzą i grają. Zdobyte przez nich punkty często mieszają w ostatecznych układzie miejsc pierwszej czwórki. Walkowerom mówimy stanowcze nie!

 13. kibic pisze:

  GKN cieszył się jak dziecko że drużyna młodzików z Dobroszyc oddała im mecz, przynajmniej pseudo zawodowcy z obozu pracy nie musieli się męczyć, jak by grali w grupie A to nie mieli by żadnych szans na awans a tak to z grupy B wyjdą sobie na luzie, drużyna z grupy A która spotka się z GKN ma łatwy mecz to tylko formalność,

 14. widz pisze:

  Kerry 2 mecze , 2 różne drużyny , a zawodnicy Ci sami .
  Pogięta drużyna

 15. Asaf pisze:

  Lucer w Solnikach siedzial a nie gral zal mi was

 16. aaa pisze:

  deportivo w meczu z gibraltarem jako pierwsze objelo prowadzenie a nie gibralatar :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.