Zakładówka: Królowie są tylko jedni!

Bartek Michalak

Człowiek, który o oleśnickim sporcie podobno wie wszystko albo jeszcze więcej. Pasjonat fotografii i dziennikarz tygodnika "Oleśniczanin" dbający w szczególności o jego sportową stronę. Żyje pracą w pracy i...poza nią.

Może Ci się również spodoba

17 komentarzy

 1. Van Persie pisze:

  A.Smyczyński i M.Kogut zdobyli 30 bramek masakra !!!

 2. bra pisze:

  fan śmieszny gość z ciebie…

 3. fan pisze:

  oczywiście :) wszystkie faule były wymuszone :D z czym do ludzi, Boże?

 4. Niedary pisze:

  kolego faule ewidentnie były wymuszane więc o jakich żółtych kartkach mówimy?????

 5. fan pisze:

  dostali 1 kartkę, a powinni dostać minimum 2, albo i 3 :)

 6. fan pisze:

  turniej parodia

 7. Fafarafa pisze:

  Gra jak gra ale takich dla Cheerleaderek warto było wstać tak wcześniej rano :)

 8. kibic pisze:

  CO WY CHCECIE PRZECIEŻ KAŻDY DOSTAŁ DYPLOM …

 9. niedary pisze:

  Zgadzam się z tym co napisałeś ale przyznaj,że Niedary wymuszali rzuty karne dlatego sędziowie nie reagowali

 10. fruzki pisze:

  oj tam ale dziewczynki szczegolnie grochy fajne przyjezdzajacie czesciej!

 11. do fan pisze:

  to ty chyba na innym meczu byłeś, chyba nie zauważyłeś że KD dostali żółtą kartke w finale

 12. obserwer pisze:

  Byliście fajną ekipą , za to kilku waszych kibiców po prostu nie nadaje się na halę, ludzie bez kultury krótko mówiąc!

 13. fan pisze:

  Czytanie ze zrozumieniem się kłania. :) Przyznałem, że ekipa KD była lepsza na boisku :) jednak niekompetencja sędziów także swoje zrobiła :) zresztą, byli niekompetentni przez cały turniej, i nie tylko w meczach z ekipą Niedar, a to niestety musisz mi przyznać :>

 14. Bramkarz pisze:

  Nie zwalamy winy na sędziów. Otwarcie przyznaje, że ekipa Królów Disco była lepsza i zasłużenie wygrali z nami w finale. Mieliśmy swoje okazje jednak doświadczenie stało po stronie ekipy KD, co było widać w finale. Cieszymy się i tak z wysokiego miejsca tym bardziej, że wiele z osób piszących tutaj komentarze wątpiło w naszą ekipę. Nie mniej jednak praca sędziów pozostawia wiele do życzenia. Nie można powiedzieć, że przegraliśmy przez sędziów bo tak nie było. KD byli po prostu lepsi na boisku. Jednak każdy kto był tego dnia na hali i widział co działo się na boisku i miał choć trochę obiektywne zdanie to w pełni zgodzi się z moją opinią. Przez cały turniej byłem pełen podziwu dla organizacji zawodów, jednak dzień finałowy wielce rozczarował i uważam, że był kompletną klapą organizatorów. Wpisowe 20 drużyn po prawie 500zł i brak nawet medali dla drużyn które zajęły miejsce na podium jest totalnym nieporozumieniem. Nie wspominając o chaosie jaki panował podczas rozdawania nagród. Gratuluje Królom zasłużonej wygranej w finale i czekam na gorące odpowiedzi wszystkich krytyków, którzy m.in. twierdzili, że ekipa z Niedar miała „najsłabszego” przeciwnika w ćwierćfinałach (kompletnie nie zgadzam się z tą opinią) i w starciu z lepszą drużyną nie ma argumentów sportowych. Dziękuje wszystkim ekipom za udział i walkę w turnieju i liczę, że spotkamy się w przyszłym roku:)

 15. niedary pisze:

  Niedary nie mogą poradzić sobie z porażką,to zwalają winę na sędziów.

 16. Ooo pisze:

  Sędziowie porażka oby to był ich ostatni turniej!! mogą najwyżej turniej szachowy sedziowac nic więcej. ..

 17. fan pisze:

  Królowie byli faktycznie lepszą drużyną od Niedar. Jednak trzeba zwrócić również uwagę, na niekompetencje sędziów, czy wręcz „gwizdanie” czasami za Królami. Kilkukrotnie powinna zostać pokazana żółta kartka dla chłopaków z Disco, jednak nie tylko takie rzeczy wydarzyły się w finale. Nie mniej jednak, jak wspomniałem, KD byli ekipą lepszą na boisku. :> Oczywiście brawa dla chłopaków z Niedar, bo będąc marginalną ekipą, pokazali wielką klasę! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.