Wychowanek oleśnickiej Pogoni zagra w I lidze?

Paweł Kubiak kolejny raz próbuje swoich sił w wyższych ligach. Tym razem w Kluczborku.


REKLAMA

Oleśnicki piłkarz walczy o miejsce w tamtejszym MKS-ie, który na co dzień występuje w rozgrywkach pierwszej ligi. W klubie mogą w letniej przerwie zajść spore zmiany.

Testy w zespole kluczborskiego pierwszoligowca rozpoczęło aż 16 piłkarzy. Wśród nich pojawiła się też wspomniany Paweł Kubiak, będący obecnie zawodnikiem 3-ligowego Piasta Żmigród, do którego pół roku temu odszedł z macierzystego klubu – Pogoni Oleśnica.

Jak podaje portal nto.pl, ze wspomnianej grupy po sparingu z Ruchem Zdzieszowice pozostało na dalszych testach tylko sześciu zawodników, w tym także popularny „Lary”, dla którego to już kolejne podejście do pierwszoligowego klubu.

W styczniu ubiegłego roku 22-latek walczył o szansę w Chrobrym Głogów, ale bez powodzenia. Natomiast pół roku później testowany był też z podobnym skutkiem w drugoligowym Rakowie Częstochowa. Wcześniej był zawodnikiem Śląska Wrocław, grając głównie w rezerwach WKS-u w trzeciej lidze.

REKLAMA
  1. Benzema

    Miał się wybić w Piaście Żmigród … jedyne co mu się udało to pojechać tam gdzie był na testach rok temu ….. słabe. Nie wierzcie w bajki, że w III lidze można się wybić…

    (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony