Women’s Spartan Cup – pierwsza wrocławska amatorska liga dla kobiet!

Piłka nożna kobieta w XXI wieku jest coraz bardziej popularna, coraz więcej Pań interesuje się piłką nożną, a także zaczyna grać, ale w Polsce wciąż bardzo mało jest lig amatorskich dla kobiet. Tej jesieni zapraszamy do udziału w Women’s Spartan Cup – Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej dla Kobiet.


REKLAMA

Women’s Spartan Cup – liga dla każdego

Choć Panie bardzo poważnie traktują sport, w tym także piłkę nożną, gdyż zawsze muszą coś udowadniać, przez innych (i same siebie) są porównywane do rozgrywek męskich, ale mamy nadzieję, że poza regularnie trenującymi zawodniczkami zgłoszą się do nas również typowe amatorki, które lubią grać w piłkę nawet jeśli nie grają na najwyższym poziomie – najważniejsza jest zabawa.

Dla tych Pań, które chciałby zagrać, ale nie mają swojego zespołu mamy dobrą wiadomość. Na stronie spartancup.pl mamy otwartą Listę Transferową, czyli miejsce do ogłszania się zawodniczek poszukujących zespołów. Wystarczy wysłać do nas na maila swoje ogłoszenie, a my zamieścimy je na naszej stronie i profilu facebookowym. W ogłoszeniu radzimy zamieścić pozycję, kontakt oraz ewentualne doświadczenie.

Trwają Zapisy

Zapisy do ligi potrwają do 17 września, termin krótki ze względu na okres jesienny. Zależnie od ilości zgłoszeń rozgrywki potrwają do listopada, przy większym zainteresowaniu maksymalnie do początku grudnia.

Więcej o rozgrywkach

Women’s Spartan Cup to rozgrywki siedmioosobowe – 6 zawodników pola oraz bramkarz. Wszystkie mecze będą rozgrywane na Krajewskiego 2, na świetnie oświetlonym boisku ze sztuczną murawą. Wszystkie mecze będą rozgrywane 2×20 minut. Profesjonalną obsadę sędziowską zapewni nam Pan Piotr Piejko – sędzia z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w profesjonalnej piłce nożnej, w Ekstraklasie oraz I lidze.

Obraz (2)

Czym jeszcze kusi Women’s Spartan Cup?

Mamy jedne z najlepszych warunków we Wrocławiu, obiekt przy Krajewskiego należy do nas, mamy szatnie z zapleczem sanitarnym dla zespołów, a także własny parking.

Choć rozgrywki będą amatorskie, to staramy się by nasze zawodniczki poczuły się profesjonalnie – będziemy grać oryginalnymi piłkami meczowymi Beu Jeau oraz Errejota, przeprowadzimy wywiady z zawodniczkami, w trakcie sezonu będą pojawiać się skróty ze spotkań na naszej stronie, a także krótkie newsy będą pojawiać się w mediach współpracujących z Women’s Spartan Cup.

plakat Women's Spartan cup

Więcej na stronie www.spartancup.pl

RED, informacja pras. WSC

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony