UKS Bierutów zaprasza na piłkarski turniej

mikolajkibierutow201641

W przedostatnią sobotę stycznia odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców (rocznik 2008 i młodsi) organizowany przez UKS Bierutów.

Miejscem zmagań będzie hala widowiskowo-sportowa w Bierutowie przy ulicy Krasińskiego 3. Główny organizator, którym jest Mariusz Karakuła przewiduje udział sześciu drużyn w turnieju. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 9.00. Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: lzssolnikimale@o2.pl lub potwierdzić przybycie telefonicznie: 500-268-915 do 14 stycznia.

REKLAMA

Dla pierwszych trzech drużyn organizatorzy przewidzieli puchary i medale, a dla wszystkich dyplomy. Ponadto będzie prowadzony ranking na najlepszego strzelca. Z kolei najlepiej wyróżniającego się zawodnika i bramkarza wybierają trenerzy wszystkich drużyn, ale z zespołu przeciwnego.

Ponadto klub prowadzony przez Przemysława Przybylskiego w turnieju zapewnia: obsługę sędziowską i medyczną, poczęstunek, wodę, herbatę i kawę, a co najważniejsze godzinę gry dla zespołu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony