UKS Bierutów organizuje kolejny turniej piłkarski

W przedostatnią sobotę marca odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców (rocznik 2008 oraz 2009 i młodsi) organizowany przez UKS Bierutów.


REKLAMA

Miejscem zmagań będzie hala widowiskowo-sportowa w Bierutowie przy ulicy Krasińskiego 3. Główny organizator, którym jest Mariusz Karakuła przewiduje udział sześciu drużyn w turnieju. Decyduje kolejność zgłoszeń. Początek zawodów rocznika 2008 zaplanowano na godzinę 9.00, a młodsi zagrają o 13. Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: lzssolnikimale@o2.pl lub potwierdzić przybycie telefonicznie: 500-268-915 do 15 marca.

Dla wszystkich drużyn organizatorzy przewidzieli puchary i medale, a także dyplomy. Ponadto będzie prowadzony ranking na najlepszego strzelca. Z kolei najlepiej wyróżniającego się zawodnika i bramkarza wybierają trenerzy wszystkich drużyn, ale z zespołu przeciwnego.

Ponadto klub prowadzony przez Przemysława Przybylskiego w turnieju zapewnia: obsługę sędziowską i medyczną, poczęstunek, wodę, herbatę i kawę, a co najważniejsze godzinę gry dla zespołu. Koszt uczestnictwa w turnieju wynosi 200 zł za jedną drużynę.

uks-turniej-plakat001

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony