Turniej piłkarski „Więcej niż futbol” zawitał na Brzozową

Turniej piłkarski „Więcej niż futbol” zawitał na Brzozową

Ponad 120 strzelonych goli, 100 zawodników i niezmierzona ilość uśmiechów na twarzach, a to wszystko z okazji kolejnej edycji turnieju „Więcej niż futbol” organizowanego przez Akademię Piłkarską Oleśnica na Stadionie Miejskim przy Brzozowej.. Tym razem do sportowej rywalizacji przystąpiły zespoły rocznika 2006 z trzech różnych województw. 


REKLAMA

W turnieju wzięły udział takie zespoły jak: Akademia Piłkarska Oleśnica 1, Akademia Piłkarska Oleśnica 2, Piast Żmigród, OKS Oleski klub sportowy, Śląsk Wrocław S.A, Kania Gostyń, Marcinki Kępno, PKS Łany, Energetyk Siechnice.

Reprezentacja APO w ostatnim momencie straciła zwycięstwo na rzecz Śląska. W bezpośrednim spotkaniu to młodzi reprezentanci z Oleśnicy okazali się lepsi wygrywając 2:1. Niestety strata punktów w dwóch innych spotkaniach spowodowała, że Akademia Piłkarska Oleśnica, gospodarz turnieju „Więcej niż futbol”, zakończyła rozgrywki na drugim miejscu.

– Na boisku pojawiło się wielu utalentowanych zawodników, przyjemnością było patrzeć na rywalizację tak dobrze bawiących się o wysokich umiejętnościach sportowych zawodników. Dziękuję zespołom za przyjęcie zaproszenia na turniej, każda drużyna dała z siebie 100% zawodnicy jak i trenerzy. Było to wspaniałe wydarzenie. – Komentuje Piotr Szałek, organizator wydarzenia.

– Pogoda dopisała i mogliśmy cieszyć się zaciętą rywalizacją z innymi drużynami przez wiele godzin. Jestem zadowolony z gry chłopców – pokazaliśmy dziś dobry futbol, co również było zasługą dopingu licznie zgromadzonych rodziców. – podsumowuje trener AP Oleśnica Piotr Michalewski

A już wkrótce młodych zawodników czekają kolejne emocje! Akademia zaprasza na turniej rocznika 2007, który odbędzie się 23 kwietnia. Start o godzinie 10:00 na stadionie przy ul.Brzozowej.

RED, źródło i fot. APO

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony