Turniej halówki o puchar Świątecznego Karpia rozstrzygnięty

Turniej halówki o puchar Świątecznego Karpia rozstrzygnięty

W sobotę w gminnej sali sportowej w Oleśnicy przeprowadzono turniej halowej piłki nożnej seniorów.


REKLAMA

Do rywalizacji o puchar „Świątecznego Karpia” zgłosiło się 10 drużyn z gminy Oleśnica,  które zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w grupach rozegrano systemem „każdy z każdym” i dostarczyły wszystkim zgromadzonym bardzo dużo emocji, niekonwencjonalnych zagrań  i co najważniejsze sporo bramek.

Po zakończeniu meczy w grupach do fazy pucharowej awansowały drużyny  z Ligoty Polskiej, Nieciszowa, Gręboszyc i Świerznej. Zacięte i wyrównane mecze półfinałowe, po których zwycięzców wyłoniono dopiero w rzutach karnych na swoją korzyść rozstrzygnęły drużyny Świerznej i Nieciszowa.

W małym finale pomiędzy drużynami Gręboszyc i Ligoty Polskiej zwycięstwo i trzecie miejsce zdobyła reprezentacja Gręboszyc kończąc swój mecz wynikiem 3:0. W meczu finałowym, w którym spotkały się drużyny Nieciszowa i Świerznej, lepsza okazała się drużyna Nieciszowa pokonując Świerzną 4:1.

Zwycięzcy nagrodzeni zostali pamiątkowymi pucharami, a nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie Aleksander Chrzanowski oraz Mieczysław Głowaczewski.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony