3. kolejka Atol Cup: tylko Niedary, R-Gol, SportGaleria i Zetka z kompletem wygranych

3. kolejka Atol Cup: tylko Niedary, R-Gol, SportGaleria i Zetka z kompletem wygranych

Trwa 3. kolejka Otwartego Turnieju Halowej Piłki Nożnej – Atol Cup.

WYNIKI 3. KOLEJKI ATOL CUP – 08.01.2017:

REKLAMA

Sportgaleria – FC Mrągowo 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Grzegorz Szczypkowski (11), 2:0 Filip Szczypkowski (24), 2:1 Daniel Magiera (26)

Bartech – Oscar Team 2:8 (0:4)

Bramki: 0:1 Michał Hałapacz (3), 0:2 Tomasz Wyrwał (12), 0:3 Tomasz Wyrwał (14), 0:4 Maciej Sepetowski (15), 0:5 Dawid Konarski (17), 0:6 Karol Siódmiak (20), 1:6 Dawid Domino (21), 1:7 Kamil Antosiewicz (26), 1:8 Oskar Olczykowski (27), 2:8 Adrian Bogusławski (27)

Penny Gondek – Królowie Disco 2:3 (2:0)

Bramki: 1:0 Sebastian Rachwał (3), 2:0 Piotr Michalewski (13), 2:1 Krzysztof Michalewski (17), 2:2 Rafał Dąbrowski (21), 2:3 Krzysztof Michalewski (30)

Zetka – San Marino 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Szymon Kuraś (4), 1:1 Grzegorz Kowalski (8), 2:1 Przemysław Ciszewski (19), 3:1 Piotr Kasina (20), 3:2 Maciej Wojtasiak – samobój (30)

Kerry – BD Eljot 4:4 (1:2)

Bramki: 1:0 Mateusz Napieraj (2), 1:1 Dawid Zwiernik (6), 1:2 Dawid Zwiernik (11), 2;2 Szymon Dacków (20), 3:2 Mateusz Napieraj (24), 3:3 Dawid Zwiernik (26), 4:3 Bartosz Dąbrowski (28), 4:4 Krzysztof Milewicz (30)

R-Gol Team – Aida 8:0

Bramki: 1:0 Mateusz Surma (9), 2:0 Mateusz Surma (13), 3:0 Krystian Tomaszewski (19), 4:0 Mateusz Surma (25), 5:0 Mateusz Maleszka (26), 6:0 Mateusz Maleszka (27), 7:0 Mateusz Maleszka (27), 8:0 Krystian Tomaszewski (28)

Wyborowi – GKN 0:0

Niedary – Świt Wrocław 8:1 (3:0)

Bramki: 1:0 Krystian Jajko (7), 2:0 Dawid Kmieć (12), 3:0 Dawid Kmieć (14), 4:0 Norbert Dudek (20), 5:0 Dawid Kmieć (21), 6:0 Krystian Jajko (22), 7:0 Krystian Jajko (23), 8:0 Dawid Kmieć (27), 8:1 Tomasz Wojcieszak (30)

Boramex&Pirmet – Lis-Dach 1:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Przemysław Kucharski (10), 0:2 Przemysław Kucharski (11), 0:3 Łukasz Kryczka (17), 0:4 Piotr Kotwa (23), 1:4 Grzegorz Przeniosło (24)

Bizart – Trans-Cargo 2:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Krzysztof Woźniak (8), 1:1 Michał Strójwąs (8), 1:2 Wojciech Strójwąs (19), 2:2 Kamil Weigner (25)

Armakan – Gama 0:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Daniel Radzimowski (22)

TABELE

Atol Cup 2016/2017 – grupa A
Atol Cup 2016/2017 – grupa B
Atol Cup 2016/2017 – grupa C

REKLAMA
  1. Ogórkowa

    Dodałbym jeszcze, że Pogromcy Mitów są pozytywnym zaskoczeniem a Sport Galeria rośnie na faworyta, wraz z Kerry, które personalnie wygląda mega mocno. R-gol w zeszłym sezonie potwierdził że jest przyzwoitym zespołem. Penny dramat, a kiedyś stawiani byli jako faworyci. Db Eljot bardzo przeciętnie i będzie Im trudno awansować.

    (0)
  2. Romuald

    grupa grupie nie równa, Niedary czy R-Gol 3 razy gromili, ale mogli mieć słabszych przeciwników, wszystko wyjdzie w meczach pucharów kto słabo grał, a kto dobrze

    (0)
  3. Sanczo Pansa

    Królowie Disco słabo, Bdljot bardzo słabo,Zetka najwyraźniej dobrze, Wyborowi urywają faworytom punkty – brawo oni, GKN poniżej oczekiwań, Penny słabi, Oskar team solidnie, niedary wesoki poziom, lisdach pomimo gwiazd pogonie bardzo słabo , San Marino ambitnie i przebojowo

    (1)
  4. Bambo

    ciekawe kto wygra, kilka ekip naprawdę dobrze się prezentuję, ale wiadomo, że grupa to grupa, a system pucharowy to system oucharowy

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony