Trampkarze Akademii Piłkarskiej Oleśnica z drugim Chrobrym, młodziki rozpoczynają rundę

Młodzieżowe grupy Akademii Piłkarskiej Oleśnica w niedzielę będzie rywalizowała o ligowe punkty na Stadionie Miejskim w Oleśnicy.


REKLAMA

Jako pierwsi zagrają trampkarze, którzy w Lidze Wojewódzkiej za rywala będą mieli drugą drużynę Chrobrego Głogów. Chrobry jest jedną z pięciu drużyn, które na inaugurację zainkasowały komplet punktów i plasują się w górnej części tabeli. A w ubiegłej kolejce pokonali 3:2 Victorie Świebodzice.

Z kolei trampkarze APO tydzień temu ponieśli porażkę 1:4 z pierwszym zespołem Chrobrego. Kto okaże się lepszy w niedzielnym starciu między tymi zespołami? Odpowiedź poznamy o godzinie 11.

Zaraz po tym spotkaniu odbędzie się pojedynek młodzików oleśnickiej Akademii z Widawą Psary. Będzie to pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej. W tabeli wyższą pozycję zajmują młodzi oleśniczanie, którzy są na siódmym miejscu z 14 punktami. Zespół z Psar jest dziewiąty i ma o sześć „oczek” mniej od APO.

W pierwszej kolejce, bezpośrednim meczu tych zespołów padł remis 1:1. W tej lidze występują także młodzicy LZS-u Solniki Małe, Zenitu Międzybórz i Wiwy Goszcz. Początek spotkania APO z Widawą Psary o 13:30.

Natomiast młodzi międzyborzanie zagrają drugim zespołem Polonii Trzebnica, na boisku trzebniczan o godzinie 16:30. Wiwa Goszcz będzie miała za przeciwnika AP Free Kids Trzebnica, a ten mecz rozpocznie się o 11 również w Trzebnicy. Zespół z Solnik Mały będzie odbywał pauzę.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony