Sparingi: Widawa z Jelczem, Solniki z Lotnikiem, Dąb z Łoziną, Pogoń w Rzeplinie, a Olimpia w Starościnie

Towarzyskie potyczki w przerwie zimowej dobiegają końca. Przed nami kolejny weekend sparingów. 


REKLAMA

W sobotę na sztucznej murawie stadionu miejskiego w Oleśnicy zagrają juniorzy młodsi Pogoni Oleśnica. Przeciwnikiem podopiecznych Macieja Szeligi będzie juniorska drużyna Widawy Bierutów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13.

O tej samej godzinie tyle, że w Starościnie zagra Olimpia Oleśnica z miejscowym LZN-em. Zespół ze Starościna występuje w opolskiej klasie okręgowej. Do tej pory Oskar Olczykowski i spółka zaliczyli wygraną 7:0 z KS-em Zbytowa, 6:1 z Polonią Miłoszyce oraz zremisowali 4:4 z Lotnikiem Twardogóra.

Również o 13 zagra seniorski zespół Pogoni Oleśnica. Team pod wodzą Marcina Jurasika uda się do Rzeplina, gdzie będzie towarzysko rywalizował z GKS-em Mirków/Długołęka, który trenuje Ryszard Pietraszewski, były opiekun oleśnickiej Pogoni.

W sobotę zagra też LZS Solniki Małe. Rywalem solniczan będzie Lotnik Twardogóra, a spotkanie odbędzie się na obiekcie twardogórzan. Oba zespoły przed tygodniem w sparingach uległy. LZS przegrał 2:4 z Widawą Kiełczów, a Lotnik przegrał 1:5 z Widawą Bierutów. Pierwszy Gwizdek tego spotkania o 16.

Z kolei w niedzielę najwcześniej zagra Dąb Dobroszyce, który na własnym boisku będzie podejmował A-klasowy KS Łozina. Dobroszyczanie w minioną sobotę zremisował 3:3 z Zenitem Międzybórz. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 11.

Taka sama pora będzie rozpoczęciem spotkania, w którym wystąpią zawodnicy Pawła Ulatowskiego. Juniorzy starsi Pogoni Oleśnica będą gościli przy Brzozowej rówieśników ze Startu Namysłów, grających w lidze opolskiej.

W niedzielę zagra również Widawa Bierutów. Bierutowianie z nowym prezesem, Marcinem Walendzikiem w składzie będą zmagali się w Jelczu-Laskowice, z tamtejszymi Czarnymi. Czy Bierutowianie zwyciężą to spotkanie? Przekonamy się o 12.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony