Sparingi: weekendowy maraton sparingów przy Brzozowej

Kolejny weekend na sztucznej murawie stadionu miejskiego przy ulicy Brzozowej w Oleśnicy upłynie pod znakiem sparingów. 


REKLAMA

W sobotę najwcześniej na boisku pojawią się seniorzy oleśnickiej Pogoni, którzy towarzysko zmierzą się z Polonią Trzebnica. Dla podopiecznych Marcina Jurasika będzie to czwarty mecz kontrolny tej zimy. Dwa z nich Pogoń wygrała (2:0 z FC Wrocław Academy oraz 4:2 z Widawą Bierutów), a jeden zremisowała 3:3 z Lechią Dzierżoniów. Początek starcia z Polonią Trzebnica o godzinie 11.

Następnie zagrają juniorzy młodsi Pogoni Oleśnica, a ich przeciwnikiem będzie juniorska drużyna Startu Namysłów. Młodzi oleśniczanie mają za sobą zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie zagrali test-mecz z Polonią Leszno, który wygrali 2:1 po bramkach Rafała Burzyńskiego i Michała Ciszewskiego. Pierwszy gwizdek sobotniego meczu zabrzmi o 14.

Kolejna towarzyska potyczka tego dnia to starcie Olimpii Oleśnica z Lotnikiem Twardogóra. Zespół dowodzony przez Mirosława Mularczyka do tej pory zaliczył dwie efektowne wygrane (7:0 z KS-em Zbytowa oraz 6:0 z Polonią Miłoszyce). Twardogórzanie tydzień temu wygrali 4:3 z Widawą Wilków. Spotkanie pomiędzy Olimpią, a Lotnikiem rozpocznie się o 17.

O tej samej godzinie, ale we Wrocławiu na obiekcie hotelu GEM zagra Widawa Bierutów, która za przeciwnika będzie miała KS Łozinę. Bierutowianie mają za sobą dwa rozegrane sparingi. Najpierw ulegli 2:4 Pogoni Oleśnica, a następnie zwyciężyli 8:3 z LZS-em Żubry.

W niedzielę na początek zmierzą się jedenastki Pogoni Syców oraz Dębu Dobroszyce. Dobroszyczanie po dwóch zagranych test-meczach mają w dorobku remis (3:3 z Olimpią Bukowinka) oraz porażkę (1:4 z Perłą Węgrów). Z kolei Pogoń także rozegrała dwa sparingi, w których odniosła dwie porażki 1:9 z Polonią Kępno oraz 2:3 z Gromem Szczodrów. Start tego pojedynku o 12.

Tuż po tym spotkaniu na placu gry zameldują się ekipy juniorów starszych Pogoni Oleśnica oraz seniorów LZS-u Solniki Małe. Solniczanie przed tygodniem pokonali 6:1 LZS Trzcinicę. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 14.

REKLAMA
  1. KP DĄB

    Pogoń Syców nie wykazała się profesjonalizmem i wycofała się ze sparingu informując 2 dni przed planowanym terminem. Rywalem DĘBU będzie Świeża

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony