Sparingi: udany rewanż i powroty, bracia Szczypkowscy znów w Pogoni


W środowym sparingu Pogoń Oleśnica pokonała FC Wrocław Academy 3:0.


REKLAMA

Spotkanie rozegrano na stadionie miejskim przy Brzozowej. Rywal był bardziej wymagający niż pierwszy sparingpartner z Żórawiny. Dość dodać, że pół roku temu juniorzy z Wrocławia ograli oleśnicki MKS aż 5:1. Była więc okazja do towarzyskiego rewanżu.

I udało się. Już po pierwszej połowie zespół z Kacprem Rogalą w bramce prowadził 2:0. Na listę strzelców wpisał się imponujący w ostatnich miesiącach regularnością trafień do siatki Adrian Miodek oraz Maciej Sepetowski, zdobywając swojego pierwszego gola po powrocie na „stare śmieci”.

Młodzieży z Wrocławia niewątpliwie zabrakło wczoraj zdecydowania pod bramką, Jak przeprowadzić skuteczną akcję w samej końcówce pokazali im ich rówieśnicy z Oleśnicy. Do prostopadłej piłki pognał Adrian Holak, dograł do wbiegającego Bartłomieja Kruszyńskiego, a „Roger” ustalił końcowy wynik na 3:0.

Chwilę wcześniej niemal bliźniaczą sytuację minimalnie przestrzelił Adam Szczypkowski, który powrócił do zespołu razem ze starszym bratem Filipem. Ten drugi w ostatnim czasie występował w juniorach Wisły Kraków, a młodszego z synów Andrzeja Szczypkowskiego mogliśmy oglądać pod wodzą taty w Widawie Bierutów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony