Sparingi: remis Dębu Dobroszyce z Zenitem Międzybórz, porażki Solnik Małych i Zbytowej

W niedzielę na sztucznym boisku stadionu miejskiego w Oleśnicy kolejne sparingi rozegrały drużyny z naszego powiatu.

W godzinach porannych KS Zbytowa mierzył się z Widawą Wilków. Zwycięsko z tego starcia wyszli zawodnicy Grzegorza Marciniaka, którzy pokonali 5:1 zespół prowadzony przez Jacka Klata. Dla zbytowian honorową bramkę zdobył Paweł Jurkiewicz, który bramkarza Widawy pokonał z rzutu karnego.

KS Zbytowa: Grad- Chodorwski, Koperniak, Kowalski, Zbylut, Klat, Ł.Ciszewski, B.Ciszewski, P.Ciszewski, Sus, Tyczyński, Hołda, Jurkiewicz.

Z porażką pogodzić musieli się także podopieczni Przemysława Kwietnia. Zespół z Solnik Małych uległ 2:4 Widawie Kiełczów. Dwie bramki dla LZS-u zdobyli Paweł Matiaszewski oraz Adrian Wruszczak. Z kolei dla drużyny z Kiełczowa trafili Chrupa, Nowak oraz dwukrotnie Wójcik.

LZS Solniki Małe: Pustelnik, P.Golimowski, Madej, R.Golimowski, Czyż, Leszczyszyn, Michalewski, Głód, Lucer, Magiera, Matiaszewski, Janeczek, Wruszczak, Pstrocki, Stęplowski.

Kolejny sparing na Brzozowej to towarzyska potyczka Dębu Dobroszyce z Zenitem Międzybórz, która zakończyła się remisem 3:3. Jako pierwsi prowadzenie objęli dobroszyczanie po bramce Jarosława Klimkowskiego. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził Kamil Kiecka.

W drugiej połowie padły jeszcze cztery bramki. Dla Zenitu gole strzelili Przemysław Gąsiorek oraz Sylwester Płoch. Z kolei w Dębie na listę strzelców wpisali się Mateusz Łacny, a także Łukasz Iwaszko.