Sparingi: Pogoń Oleśnica rozpoczęła na piątkę

Podopieczni trenera Marcina Jurasika pokonali 5:0. KS Żórawina.


REKLAMA

W sobotni poranek piłkarze czwartoligowej Pogoni Oleśnica po raz pierwszy sprawdzili swoją formę w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Na boisku w Żórawinie zmierzyli się z miejscowym KS-em, tegorocznym beniaminkiem klasy okręgowej.

Oleśniczanie rozpoczęli w dość eksperymentalnym zestawieniu. I tak od pierwszych minut w bramce stanął Grzegorz Kubiszyn. W wyjściowej jedenastce znaleźli się też powracający do zespołu piłkarze, Maciej Sepetowski, Maciej Zapał i Szymon Bartnik, a także ci testowani przez MKS.

Goście pewnie sparing wygrali, a ostatecznie licznik stanął na 5:0. Z nowych twarzy dobrze test-mecz z Żórawiną będzie wspominał Jarosław Kotwicki, który rozwiązał worek z bramkami. Jednym golem swój powrót do drużyny zaakcentował Michał Rusiecki.

Nie zawiodły też dotychczasowe „żądła” Pogoni. Skuteczność z minionej rundy utrzymują Adrian Miodek i Piotr Kotwa. Pierwszy zaliczył dwa, a drugi jedno trafienie.

Pogoń: Kubiszyn – Pydymowski, Koselski, testowany, Górny, Zapał, Sepetowski, Kotwicki, Bartnik, Kotwa, Przybytek. Na zmiany: Rogala, Holaka, Król, Kruszyński, Karga, Galik, Matyja, Rusiecki, Miodek, Siódmiak.

REKLAMA
  1. MKS

    …czyż nie można napisać nazwiska testowanego zawodnika jak już podaje się skład drużyny w sparingu?

    (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony