Sparingi: Pogoń Oleśnica ograna przez spadkowicza z 3 ligi

pogongac_032

Podopieczni Marcina Jurasika ulegli w sobotę Foto-Higienie Gać 0:3.

Sobotni test-mecz piłkarze oleśnickiego MKS-u rozegrali w Oławie. Ich przeciwnikiem był ligowy rywal w najbliższym sezonie, mianowicie Foto-Higiena Gać, jeszcze niedawno rywalizująca na szczeblu trzeciej ligi.

Pogoń Oleśnica po raz pierwszy znalazła tego lata pogromcę, ulegając zespołowi z Gaci 0:3. Foto-Higiena wyszła na prowadzenie po kwadransie gry, kiedy wynik otworzył Maciej Salak.

Kolejne bramki padły dopiero w samej końcówce spotkania. W 86. minucie drugą bramkę zdobył Salak, a ostatniej minucie regulaminowego czasu gry wynik ustalił testowany Igor Wargin.

Pogoń: Kubiszyn – Korcik, Siódmiak, Koselski, F.Szczypkowski, Galik, Pydymowski, Rusiecki, Zapał, Pucek, Miodek. Na zmiany: Sepetowski, Kotwicki, Górny, Bartnik.