Sparingi: lodowisko na stadionie, Pogoń we Wrocławiu, Wiwa w Trzebnicy

W sobotę drużyny z naszego powiatu miały zacząć serię gier kontrolnych na sztucznej murawie oleśnickiego stadionu. Tak się nie stanie, ponieważ na bocznym boisku przy ulicy Brzozowej zalega spory lód. 


REKLAMA

Kilka dni temu pytaliśmy trenera juniorów młodszych, Pawła Ulatowskiego, jak wygląda plan sparingów jego drużyny. – W planie były, ale chyba stan sztucznego boiska uniemożliwi nam ich rozegranie… – usłyszeliśmy. W sobotę juniorzy młodsi mieli zagrać z występującym na co dzień w LDJ Parasolem Wrocław. Z kolei juniorzy starsi w niedzielę mieli podjąć seniorów Widawy Kiełczów.

Identyczny los podzielili seniorzy LZS-u Solniki Małe. – Nie zagramy zaplanowanego sparingu z Widawą Wilków, bo boisko w Oleśnicy jest całe oblodzone. Zdrowie zawodników jest tutaj najważniejsze – komentuje kierownik LZS-u, Mariusz Karakuła. Podobnie jak LZS Solniki Małe nie zagra też Olimpia Oleśnica, która swoje siły miała zmierzyć z Widawą Bierutów.

Do towarzyskiej potyczki dojdzie w Trzebnicy, gdzie zagrają między sobą występujące w grupie wschodniej IV ligi dolnośląskiej Wiwa Goszcz oraz Foto-Higiena Gać. Początek meczu o 16:30.

Swoją serię test-meczów rozpocznie też zespół prowadzony przez Marcina Jurasika. Seniorzy oleśnickiej Pogoni w sobotę udadzą się na wrocławski obiekt GEM przy ulicy Mianowskiego 2B, gdzie zmierzą się z juniorami FC Wrocław Academy. Pierwszy gwizdek o 18:30.

REKLAMA
 1. ...

  Popieram Kibica . Proponuje nagłośnić temat , niech te nieroby wezmą się do roboty i zaczną myśleć i zarabiać !

  (0)
 2. Kibic

  Tylko po to jest sztuczna murawa żeby odśnieżyć i zarabiać pieniążki na wynajmowaniu boiska, a tak jest kompromitacja na cały Dolny Śląsk. A co na to pan prezes odpowiedzialny za to żeby nie dokładać do utrzymywania boiska. Jedyna możliwość zarabiania wiekszej kasy tylko przez weekend niech byłoby 6 sparingów razy 320 zlotych daje nam sumkę prawie 2 tysiące i ta kasa już nie wróci.

  (2)
 3. Kibic 2

  Jak widać gołym okiem nieodpowiednie głowy na nieodpowiednich stanowiskach. ! Dziwne było by gdyby wszystko było w porządku to że boisko sie do niczego nie nadaje w obecnej chwili nikogo nie powinno dziwić wszystko w normie przecież jest.

  (0)
 4. Kibic

  I to jest piękne zamiast zostawiać pieniądze w Oleśnicy wszyscy będą jeździć na inne boiska. Można sobie policzyć wynajęcie boiska na jedną godz kosztuje 160 zlotych, można sobie policzyć ile jest atol do tyłu na kilku sparingach. Żenada roku.

  (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony