Sobotnie rozgrywki juniorów młodszych, żaków i orlików przy Brzozowej, juniorzy starsi w Wałbrzychu

Od godzin porannych w sobotę Pogoń Oleśnica będzie rywalizowała na Stadionie Miejskim przy ulicy Brzozowej. 


REKLAMA

Najwcześniej, bo o 10 zagrają podopieczni Macieja Szeligi, którzy na własnym boisku zmierzą się z WKS-em Śląsk II Wrocław. Juniorzy młodsi Pogoni przewodzą w tabeli z pięcioma punktami przewagi nad trzecim Śląskiem. Przed tygodniem młodzi oleśniczanie w derbach powiatu oleśnickiego ograli 5:1 Pogoń Syców, a WKS w swoim spotkaniu zremisował 2:2 z MKP Wołów.

W pierwszym meczu tych zespół lepsi okazali się gracze z Oleśnicy, wygrywając 5:2. Czy w sobotę przy Brzozowej będzie ponownie. Przekonamy się o godzinie 10.

Następnie na boisku zameldują się najmłodsi przedstawiciele Pogoni, czyli zawodnicy z grupy żaków i orlików, którzy zagrają w wewnętrznych turniejach. Początek tych rozgrywek zaplanowano na godzinę 12.

Z kolei w niedzielę swoje ligowe spotkanie w ramach 17 kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Starszych piłkarze prowadzeni przez Pawła Ulatowskiego zagrają w Wałbrzychu. W tabeli wyżej znajduje się Górnik, którzy jest dziesiąty i ma 23 punkty, a Pogoń jest sklasyfikowana trzy pozycje niżej, mając 20 „oczek” na koncie.

W rundzie jesiennej oleśniczanie na własnym boisku pokonali Górnika 2:1. Jak będzie tym razem? Czy po raz drugi młodzież Pogoni ogra zespół z Wałbrzycha? Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 11.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony