Skandal! Pijany sędzia na meczu Olimpii z Polonią


W sobotnie popołudnie Olimpia przegrała z Polonią Środa Śląska 1:3. Wynik przyćmił skandal. Boczny sędzia był pijany! 


REKLAMA

W przerwie spotkania wezwać policję do arbitra bocznego zdecydowali się działacze Olimpii Oleśnica. Ten  bez oporów zgodził się dmuchnąć w alkomat. Tym bardzie szokujący okazał się wynik badania, przeprowadzonego dopiero po meczu, które wskazało, że sędzia asystent ma 0,96 promila. – To ile ten pan miał na początku meczu? – pytają przedstawiciele klubu z Oleśnicy.

Jako pierwszy wątpliwości co do stanu sędziego bocznego miał trener Grzegorz Graf. Już w trakcie pierwszej połowy zachowanie biegającego wzdłuż linii przy ławce Olimpii arbitra wzbudziło podejrzenia. Tak było m.in. przy jednym z goli, który zdaniem oleśniczan padł ze spalonego. – To było na wysokości naszej ławki i jestem pewien, że był spalony. A sędzia zaczął nam grozić, że nas wyrzuci wszystkich na trybuny. Postanowiłem z nim porozmawiać w przerwie i wtedy właśnie wyczułem od niego alkohol – słyszymy od szkoleniowca Olimpii.

A co wydarzyło się w samym meczu? Początek był dość wyrównany, a Olimpia po raz kolejny pojawiła się na murawie w składzie 10-osobowym. Wynik rozgrywanego przy ciągle padającym deszczu spotkania otworzył po 20 minutach Filip Zając, który po dośrodkowaniu pokonał głową Tomasza Idziorka.

Doprowadzić do remisu udało się kwadrans później, bo oko w oko z golkiperem nie pomylił się Sebastian Rachwał. Radość trwała jednak krótko, gdyż jeszcze przed przerwą znów trafił Zając, zdaniem obozu Olimpii będący na spalonym. Sędzina główna pozostała głucha na protesty gospodarzy i bramkę zaliczyła. W drugiej połowie goście podwyższyli na 3:1, a mogli wygrać jeszcze bardziej okazale, ale z rzutu karnego nie dał się pokonać „Idzior”.

REKLAMA
 1. Sędzia

  Naj.bany Graf naj.bany dwa naj.bany 24 na h lalalalal lalala lallaallalaa. Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Panowie z olimpi za rok a może dwa olimpi już nie ma lalalalalalala lalalalallalalalla . DZPN was zniszczy.

  (0)
 2. DZPN

  Jeśli drużyna występuje w 10 osobowym składzie bez młodzieżowca/ców to zgodnie z regulaminem DZPN będzie walkower na korzyść gości.

  (0)
 3. Marek

  W poniedzialek rano ponownie beda w dzpn sprawdzane dokumenty licencyjne Olimpi w zakresie grup mlodziezowych. Pewne info :-)

  (3)
 4. Kazik

  Na następny mecz Olimpii w Niedzielę przeciwnicy tez przychodza z alkomatem. Będa badać PETARDĘ hahahaa ale sie osmieszyli tym wzywaniem policji ….

  (-1)
 5. %%%

  ej tam, to tylko zabawa i podejrzewam ze jak by zbadal wszystkich zawodnikow tez by sie kilku znalazlo po promilach bo to przeciez VI liga amatorska a nie kadra … tzn nie bundesliga:)

  (2)
 6. a

  „Olimpia po raz kolejny pojawiła się na murawie w składzie 10-osobowym” żałosne. Widać, że zebrali się tylko na mecz u siebie z Widawa Bierutów a ttak to jest kompletna porazka.

  (5)
 7. kecaj

  O okręgówce piszecie a o 4 lidze z poslizgiem tym bardziej,że Pogoń wygrała 5-1 w Ząbkowicach.

  (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony