Rusza walka piłkarzy w lokalnym Pucharze Polski

Dzisiaj (środa) rozegrane zostaną mecze rundy wstępnej Pucharu Polski strefy wrocławskiej. Powiat oleśnicki będzie miał dość liczbą reprezentację.


REKLAMA

Ciekawie zapowiada się pojedynek juniorów starszych Pogoni Oleśnica z grającą w IV lidze Wiwą Goszcz. Mecz odbędzie się o 18:00 w Oleśnicy. Z kolei seniorzy Pogoni pojadą do Grabowna Wielkiego, gdzie o tej samej godzinie podejmie ich B-klasowa Polonia.

Okazję, aby poprawić w zespole będą mieli piłkarze drugiego z oleśnickich klubów. Olimpia Oleśnica na wyjeździe zagra z dobrze sobie znanym Zenitem Międzybórz. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:00.

Do pojedynku Dawida z Goliatem dojdzie w Dobroszycach, gdzie B-klasowy Dąb spróbuje sprawić niespodziankę w starciu z grającą w klasie okręgowej Widawą Bierutów. Początek spotkania o 18:00.

Niełatwe zadanie będzie miał też Lotnik Twardogóra. A-klasowy zespół gościł będzie bowiem silną Polonię Trzebnica, na co dzień występującą w „okręgówce”. Mecz również odbędzie się o 18. O tej porze Olimpia Bukowinka (B-klasa) zmierzy się u siebie z Orłem Prusice (A-klasa).

REKLAMA
  1. widawa

    2 bramki prawidłowo strzelone przez Dąb nie uznane przez sedziego.
    mecz wyrównany. Brawo dla chłopaków za gre do konca i za awans

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony