Rusza liga beach soccera Stradomia Cup

Trwają zapisy do Ligi Plażowej Piłki Nożnej – Stradomia Cup.


REKLAMA

Miejscem rozgrywek beach soccera będzie boisko na plaży Zalewu w Stradomi Wierzchniej. – Zawody rozgrywane będą na zasadzie ligi. Startujemy 16 lipca. Liczba kolejnych weekendów rozgrywek uzależniona od ilości zgłoszonych zespołów – mówi Bartłomiej Kowalczyk, który będzie podgrzewał emocje w czasie piłkarskiej plażówki.

Zainteresowanie mogą zgłaszać swoje drużyny liczące 4 zawodników (3 w polu i bramkarz) plus maksymalnie 2 rezerwowych. Kwota wpisowego wynosi 30 zł od drużyny.

Dokonywać zgłoszeń i uzyskać więcej informacji można pod numerem telefonu 517 583 042, pisząc mailowo na bartlomiej.kowalczyk88@gmail.com lub w punktach gastronomicznych nad Zalewem w Stradomi Wierzchniej. Równocześnie z piłką plażową rozgrywana będzie też liga siatkówki. Więcej na ten temat niebawem.

Partnerami Stradomia Cup są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie oraz Pan Świderek – lody zakręcone smakiem i Bar na plaży Stradomia Wierzchnia. Patronem medialnym wydarzenia są portal OlesnickiSport.pl i Gazeta Sycowska.

stradomiacup

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony