Rozlosowano grupy piłkarskiej zakładówki Atol Cup

bscup8kol_004

W środowy wieczór odbyło się losowanie grup Turnieju Halowej Piłki Nożnej Atol Cup w sezonie 2016/2017. Rozgrywki rozpoczną się 4 grudnia.

Do tegorocznej edycji przystąpiły w sumie 23 drużyny. Drogą losowania (najlepszych sześć z ubiegłych rozgrywek było rozstawione) wyłoniono składy trzech grup, w których zespoły walczyć będą o awans do fazy pucharowej. Składy grup przedstawiają się następująco:

Grupa A: Królowie Disco,  Armakan, FC Mrągowo, Sport Galeria, Gama, Pogromcy Mitów, Penny Gondek.

Grupa B: Kerry, BD Eljot, Boramex – Pirmet, Zetka, Wyborowi, GKN, San Marino, Lis-Dach.

Grupa C: Niedary, R-Gol Dobroszyce, Aida, Trans Cargo, Oscar Team, Świt Wrocław, Bartech, Bizart.

04.12.2016 – Harmonogram 1. kolejki:

9:40 Kerry – Lis-Dach
10:20 Niedary – Bizart
11:00 Armakan – Pogromcy Mitów
11:40 BD Eljot – San Marino
12:20 R-Gol – Bartech
13:00 FC Mrągowo – Gama
13:40 Boramex Pirmet – GKN
14:20 Aida – Świt Wrocław
15:00 Zetka – Wyborowi
15:40 Trans Cargo – Oscar Team
16:20 Penny Gondek – Sport Galeria

  1. Kapitan Ziemia

    oprócz Królów jako faworytów kogo obstawiacie jako możliwego wygranego? czy to Niedary, czy R-gol, czy pogoniarze, jak zbiorą ekipę, czy może kerry, chociaż osłabione może nie mieć szans, może ktoś inny, kto ma szanse według was tak na sucho przed meczami

    (0)
  2. lol

    Olimpia znowu odpuści po 3 meczach bo będą bez szans na awans i na mecze będą przychodzić 2 osoby :)

    (0)
  3. Antica

    Ciekawe czy Królowie wygrają po raz piąty, jest ekipa w Jelczu Laskowice co by ich pojechała jak dzieci, ale oni to zawodowcy, którzy żyją z futsalu, a Królowie to chłopaki, co po godzinach pracy, pokopią sobie piłkę

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony