Okręgowa Liga Młodzików

AP Oleśnica – Parasol Wrocław 2:2
bramki: Michał Płonka, Hubert Ignasiak

Skład: Kuba Lis, Szymon Błaszczyk, Kuba Perlik, Bartek Wzesiński, Dawid Motysek, Michał Szczepaniak, Gracjan Hrehorowicz, Hubert Ignasiak, Marko Chyb-Gil, Michał Płonka, Dawid Stachera, Mateusz Zadka, Kuba Kasina, Kuba Tęcza

Trener Jaszczyszak podsumowuje mecz z Parasolem: – Naszym przeciwnikiem był wymagający zespół. Wynik do przerwy to 2-0 dla nas. W drugiej połowie dość szybko straciliśmy gola po niefortunnej interwencji naszego bramkarza, 5 min później było już 2-2. Pod koniec spotkania okazję do podwyższenia wyniku miał Kuba Kasina, ale bramkarz gości wykazał się świetnym refleksem. Do ostatniego gwizdka nasz zespół walczył o strzelenie zwycięskiej bramki. Tym razem zabrakło nam konsekwencji. Nie mam absolutnie do nikogo żadnych zastrzeżeń. Widać wyraźną poprawę w grze naszego przebudowanego zespołu. Chłopcy dość długo czekają na swój kolejny wygrany mecz – wiem, że to tylko kwestia czasu. Bardzo solidnie w tym meczu zagrała nasza formacja obronna, wielkie brawa dla Kuby Perlika i Bartka Wrzesińskiego. Chciałbym również wyróżnić Michała Płonkę, bo to najmłodszy w naszej kadrze zawodnik, a jego umiejętności rosną w bardzo szybkim tempie. Hubert Ignasiak również rozegrał bardzo dobre spotkanie. Bardzo cieszy mnie postęp Mateusza Zadki – mam nadzieję, że utrzyma formę w kolejnych meczach. mgoraorliki

Mistrzostwa Aglomeracji Wrocławskiej
III miejsce reprezentacji rocznika 2005 na półfinale Aglomeracji Wrocławskiej w Oławie.

AP Oleśnica – Junior Skarbimierz 7:0

Królem strzelców został nasz podopieczny – Staś Ciura, który tego dnia zdobył dla nas 12 bramek.

– Cały zespół zagrał w tym turnieju bardzo zaangażowany. Chłopcy intensywnie pracowali, mimo tego, że zagraliśmy pięć spotkań pod rząd, czyli aż 100 minut gry z krótkimi przerwami. Zabrakło niewiele do finału, jednak mimo tego że nie udało się do niego awansować to było widać po całym zespole dumę ze swojego występu, którą ja również odczuwałem – podsumowuje trener Mateusz.

Skład: Wiktor Lipiec, Michał Wróblewski, Michał Drzewicz, Marcin Peniuk, Mateusz Sobkowiak, Kacper Cieślik, Marcel Kaleciński, Kacper Tabisz, Staś Ciura, Szymon Deszcz