Pożegnanie jesieni we wrocławskiej klasie okręgowej

Na zakończenie rundy jesiennej przyszedł czas także w klasie okręgowej.


REKLAMA

Na ósmej pozycji znajdują się piłkarze Widawy Bierutów. Podopieczni Piotra Jarząba do tej pory zgromadzili osiemnaście punktów i zajmują właśnie ósme miejsce, a w niedzielę przed własną publicznością podejmą znajdujących się pozycję wyżej Czarnych Jelcz-Laskowice, którzy mają 25 punktów w dorobku.

W ubiegłej kolejce lepiej zaprezentowali się zawodnicy z Jelcza-Laskowice, pokonując 4:1 Czarnych Kondratowice. Z kolei bierutowianom nie udał się wyjazd do Siechnic, bo tam ulegli miejscowemu Energetykowi 0:1. Czy Widawa zniweluje przewagę Czarnych i zakończy rundę zwycięsko? Odpowiedź poznamy w niedzielę na stadionie miejskim w Bierutowie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13.

O tej samej godzinie zabrzmi pierwszy gwizdek w starciu Olimpii Oleśnica, która uda się do Łowęcic. W tabeli wyżej sklasyfikowani są oleśniczanie, którzy zajmują jedenaste miejsce, a zdobyli piętnaście „oczek”. Zjednoczeni to trzecia drużyna od końca, mająca siedem punktów mniej niż Olimpia.

Oba te zespoły ubiegłotygodniową kolejkę kończyli w roli przegranych. Zespół Grzegorza Grafa uległ 1:3 Polonii Środa Sląska. Ta porażka pozostanie zapamiętana na długo, a powodem był jeden z arbitrów tego spotkania, który był pod wpływem alkoholu(więcej). Żadnego punktu do swojego konta nie dopisali też Zjednoczeni Łowęcice, przegrywając 0:1 z Piastem Żerniki. Kto wyjdzie górą z tego pojedynku? Czy wyżej notowana Olimpia w dobrych nastrojach przystąpi do przerwy zimowej? Przekonamy się w niedzielę o godzinie 13 na boisku w Łowęcicach.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony