Potop na Brzozowej, ulewny deszcz przerwał mecz Pogoni z Sokołem

Potop na Brzozowej, ulewny deszcz przerwał mecz Pogoni z Sokołem

Wtorkowy mecz Pogoni Oleśnica z Sokołem Wielka Lipa został przerwany z powodu intensywnych opadów deszczu. Boisko nie nadawało się do gry.


REKLAMA

We wtorkowe popołudnie, 3 maja, podopieczni Ryszard Pietraszewskiego podejmowali przy Brzozowej Sokoła Wielka Lipa. Tuż po rozpoczęciu meczu pogoda spłata psikusa piłkarzom i kibicom, a ulewny deszcz zmusił arbitra do przerwania spotkania.

– Sędzia przerwał zawody w 21. minucie meczu i postanowił, że nie będzie możliwe ich wznowienie – dowiedzieliśmy się od klubowego spikera, Bartłomieja Pileckiego. W wielu miejscach na boisko i na bieżni lekkoatletycznej stała woda. Na łukach utworzyła ogromne kałuże.

Najgorzej wyglądały narożniki boiska, w których woda zakrywała linie. Było tak w trzech narożnikach. Czwarty, znajdujący się przy nowych trybunach od stron sztucznej płyty, szybko odprowadził wodę i już po kwadransie nadawał się do dalszej gry.

Nie lepiej wyglądała boczna płyta. Tam w wielkie kałuże zamieniły się wszystkie narożniki boiska. Uwagę zwracał jednak szczególnie ten będący najbliżej patrząc od strony krytej trybuny, w którym woda sięgała co najmniej po kostki…

Przypomnijmy, że to nie pierwsze problemy stadionu związane z opadami. Nie tak dawno Pogoń z powodu deszczu zmuszona była przełożyć mecz z Zjednoczonymi Żarów.

REKLAMA
  1. kibic 35

    Ładny stawik mamy na Brzozowej.Panie Brons moze by tam rybki jakieś wpuścic?Co Pan na to?

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony