Potop na Brzozowej, ulewny deszcz przerwał mecz Pogoni z Sokołem

Potop na Brzozowej, ulewny deszcz przerwał mecz Pogoni z Sokołem

Wtorkowy mecz Pogoni Oleśnica z Sokołem Wielka Lipa został przerwany z powodu intensywnych opadów deszczu. Boisko nie nadawało się do gry.

We wtorkowe popołudnie, 3 maja, podopieczni Ryszard Pietraszewskiego podejmowali przy Brzozowej Sokoła Wielka Lipa. Tuż po rozpoczęciu meczu pogoda spłata psikusa piłkarzom i kibicom, a ulewny deszcz zmusił arbitra do przerwania spotkania.

REKLAMA

- Sędzia przerwał zawody w 21. minucie meczu i postanowił, że nie będzie możliwe ich wznowienie – dowiedzieliśmy się od klubowego spikera, Bartłomieja Pileckiego. W wielu miejscach na boisko i na bieżni lekkoatletycznej stała woda. Na łukach utworzyła ogromne kałuże.

Najgorzej wyglądały narożniki boiska, w których woda zakrywała linie. Było tak w trzech narożnikach. Czwarty, znajdujący się przy nowych trybunach od stron sztucznej płyty, szybko odprowadził wodę i już po kwadransie nadawał się do dalszej gry.

Nie lepiej wyglądała boczna płyta. Tam w wielkie kałuże zamieniły się wszystkie narożniki boiska. Uwagę zwracał jednak szczególnie ten będący najbliżej patrząc od strony krytej trybuny, w którym woda sięgała co najmniej po kostki…

Przypomnijmy, że to nie pierwsze problemy stadionu związane z opadami. Nie tak dawno Pogoń z powodu deszczu zmuszona była przełożyć mecz z Zjednoczonymi Żarów.

REKLAMA
  1. kibic 35

    Ładny stawik mamy na Brzozowej.Panie Brons moze by tam rybki jakieś wpuścic?Co Pan na to?

    (0)

Komentarze są wyłączone.

Wyświetl pełną wersję strony