Półkolonie z Akademią Piłkarską Oleśnica podczas ferii zimowych

48 dzieci w wieku od 5 do 12 lat wzięło udział w półkoloniach, które Akademia Piłkarska Oleśnica zorganizowała podczas ferii.


REKLAMA

Każdego dnia od godziny 8 do 16 na uczestników czekało wiele atrakcji. Obowiązkowym elementem każdego dnia były zajęcia sportowe oraz lekcje języka angielskiego w przyjemnej dla dzieci, zabawowo-warsztatowej formie. Dzień rozpoczynało śniadanie, po którym dzieci uczyły się języka oraz brały udział w innych zajęciach. Między innymi nauczyliśmy się robić zdrowe słodycze oraz poznaliśmy pracę redakcji Oleśniczanina. Oczywiście nie mogło zabraknąć rekreacji, w ramach której szaleliśmy na basenie, udaliśmy się do kina, a także odwiedziliśmy fabrykę chrupek, gdzie na własne oczy zobaczyliśmy jak powstają.

apo-polkolonia002

– W środku dnia uzupełnialiśmy energię podczas obiadu, po to by po chwili udać się na salę gimnastyczną i zakończyć dzień zajęciami sportowymi. Każdy z turnusów udał się ponadto na jednodniową wycieczkę do wioski indiańskiej, by poczuć prawdziwy klimat Indian. W wolnych momentach smartfony staraliśmy się zastąpić różnymi grami planszowymi, które przypadły do gustu młodym uczestnikom. – relacjonuje Mateusz Góra z APO.

apo-polkolonia003

– Dziękujemy Łukaszowi Borowikowi za umożliwienie wstępu i oprowadzenie po fabryce chrupek Boramex oraz Kasi i Grzegorzowi Kijakowskim za podzielenie się ciekawostkami na temat pracy redakcji Oleśniczanina. – mówią przedstawiciele APO.

apo-polkolonia001

– Już teraz zapraszamy do udziału w letnich półkoloniach, które będą zorganizowane w lipcu.  -zachęcają organizatorzy.

Półkolonie zostały dofinansowane ze środków Miasta Oleśnica.

RED, źródło: APO

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony