Pogoń Oleśnica: zwycięska passa w LDJ, remis w IV lidze i transfer last-minute.

Intensywne dni w Pogoni Oleśnica. Piłkarze kolejny raz grali w środku tygodnia. Więcej powodów do zadowolenia miała kolejny raz drużyna juniorów starszych.


REKLAMA

W ostatni dzień wakacji podopieczni trenera Macieja Zapała wybrali się do Oławy, gdzie czekał na nich tamtejszy MKS. Swój dzień miał w środę Michał Zbryk, który już do przerwy dał oleśniczanom dwubramkową przewagę nad rywalem. Po zmianie stron oławian stać było jednie na trafienie kontaktowe i trzy punkty pojechały do Oleśnicy. Po trzech kolejkach Ligi Dolnośląskiej Juniorów Pogoń Oleśnica ma na koncie komplet zwycięstw.

Seniorzy natomiast gościli natomiast w Marcinkowicach, rozgrywając tam zaległe spotkanie drugiej serii gier z miejscowym Sokołem. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a w drużynie z Oleśnicy na listę strzelców wpisał się Jarosław Kotwicki.

Największą bolączką trenera Marcina Jurasika stała się w ostatnim czasie formacja ofensywna. Do gry z powodu urazów niezdolni są Piotr Kotwa, Adrian Miodek i Paweł Bezak. W związku z tym sztab szkoleniowy i prezes Michał Krej zdecydowali się na pozyskanie Filipa Robela, zawodnika trzecioligowej Ślęzy Wrocław, który będzie grał w MKS-e na zasadzie wypożyczenia. Urodzony w 1997 roku piłkarz ma za sobą też grę w młodzieżówkach FC Wrocław Academy i juniorach Górnika Zabrze.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony